Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport
Zamieścił: mailman
Bridge StrikeGrupa Project R3D niestrudzenie pracuje na "Bridge Strike". Ukończone zostało projektowanie wszystkich map, których w grze będzie 48. Gra posiada już wprowadzenie, któremu towarzyszy kolejny utwór muzyczny przygotowany przez JMD. W serwisie YouTube autorzy zamieścili także dwa pierwsze utwory muzyczne z gry. Jeśli będą cieszyć się popularnością, to zamieszczone zostaną kolejne, nawet z innych gier autorów - zarówno tych aktualnych jak i przyszłych (1, 2).

Przypominamy, że osoby chętne do wsparcia autorów, po zarejestrowaniu się w serwisie Patreon, mogą zadeklarować comiesięczną dotację na rzecz rozwoju tytułu. W zamian są one na bieżąco informowane o postępach projektów i uzyskają dostęp do niepublikowanych newsów i materiałów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem