Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport
Zamieścił: recedent
Na forum naszego portalu pojawiła się inicjatywa mająca na celu grupowy zakup programu Hollywood w najnowszej wersji ze specjalną zniżką od autora pakietu. Osoby zainteresowane prosimy o wpisywanie się w wydzielonym wątku.
Przypominamy, że Hollywood to rozbudowany język programowania mogący służyć zarówno do tworzenia prezentacji multimedialnych, jak i aplikacji użytkowych, czy gier. Obsługuje wiele platform sprzętowych, jego składnia jest przyjazna dla początkujących, a w pakiecie można nabyć również program "Hollywood Designer", czyli nakładkę graficzną dodatkowo ułatwiającą pracę.
 głosów: 14  tagi: Hollywood, zbiórka, zniżka
dodaj komentarz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem