[#1] Connection timed out
Oj nie udały mi się dzisiaj podboje GG z Pegiem i najnowszą wersją AmiGG. Po wielu próbach udało się w końcu połączyć z gg ale to dosłownie na sekundę - wywala od razu po połączeniu z komunikatem - connection timed out.

Dodam że łącze się z jednym serwerem ustawionym w tooltypes bo inaczej to w ogóle trwało wieki. Teraz szybko się łączy, ale jeszcze szybciej rozłącza.

Wie ktoś może co zrobić?

Dodam że na piecu gg działa ok (a łączy się z netem przez ten sam router) a na OWB web gadu działa bez zarzutu (oprócz tego że jest do dupy)

Właśnie zauważyłem że radzik pod os 3.9 ma ten sam problem, ja używam wersji pod mosa.



Ostatnia modyfikacja: 15.03.2009 01:36:47
[#2] Re: Connection timed out

@pampers, post #1

Najnowsza wersja AmiGG też u mnie nie działa tak, że nie jesteś sam.
Po kliknięciu na ikonę AmiGG nie "wyskakuje" mi nawet okno komunikatora tylko jest widoczne zajęcie procka w okolicy 100% i muszę zrobić reset.
Wcześniej z AmiGG nie miałem problemu widocznie musiałem używać innej wersji AmiGG albo miałem zainstalowane inne biblioteki. Do tego miałem zainstalowanego MorphOSa 2.0/2.1.
Kontakt ze światem mam obecnie przez PolyGlota 0.59 działającego w sieci MSN spróbuj czy ten u Ciebie działa.

[#3] Re: Connection timed out

@Leon, post #2

http://www.adater.website.pl/index.php?k=in opatre o starsze wersje, ale może się przyda

[#4] Re: Connection timed out

@Leon, post #2

dzisiaj testowo sprawdziłem czas logowania się AmiGG - wyszło jakies niecałe 5 min
[#5] Re: Connection timed out

@wali7, post #4

Udało się!

Ale powód, nigdy bymna to nie wpadł - włączona i nieskonfigurowana wtyczka tlena..

[#6] Re: Connection timed out

@pampers, post #5

witam. kilka dni temu dziwiłem sie koledze że amigg nie działa. ale udało mu sie. teraz na mnie kolej przyszła. do tej pory działało a jak dodałem nowego uzytkownika to zaprzestało i wypisuje co chwile ze utracono połłączenie z serwerem ehhh.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem