kategorie: A1200, Sprzęt
[#31] Re: Plip box - nie za bardzo działa

@11111olo, post #30

Czekam na innych co to odpalili. Może problemem jest zbyt duża szybkość karty turbo w stosunku do gołej amigi?
[#32] Re: Plip box - nie za bardzo działa

@11111olo, post #31

Ja też walczę z plipboxem i bez rezultatu, nie wiem co gdzie
[#33] Re: Plip box - nie za bardzo działa

@Risc, post #32

Jutro mam wolny dzień, przygotuję dyskietkę ze wstępnie skonfigurowanym amitcp. Wystawię gdzieś ADF. Zobaczysz czy wszystko Ok.
[#34] Re: Plip box - nie za bardzo działa

@Risc, post #32

Instrukcja obrazkowa konfiguracji Miami DX z plipboxem. Zakładam, że MiamiDX z MiamiDX-MUI jest zainstalowane i zarejestrowane (lub "zarejestrowane") ;)
IP, maska, brama i DNSy pobierane przez DHCP. Prędkość ftp (ATC) w sieci lokalnej 107kB/s.













Zdjęcia w wyższej rozdzielczości: link
Nie zrobiłem screenshotów bo przypomniałem sobie o nich dopiero po skonfigurowaniu i nie chciało mi się wszystkiego robić od początku.
[#35] Re: Plip box - nie za bardzo działa

@11111olo, post #31

Mam dwa plipboxy i chodzą bez problemu, spróbuj przegrac plibox.device z innej paczki mi te z wersji 0.6 nie chciały działać, dopiero odpaliłem plipbox.device z wersji 0.5, oba hulają w miamidx, nawet przycisk reset działa co jest miłym dodatkiem.

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2015 09:37:48 przez koxy
[#36] Re: Plip box - nie za bardzo działa

@Risc, post #32

Niniejszym sypię głowę popiołem... Risc - z Twoim plipboksem coś faktycznie jest (a w zasadzie było) nie tak. Arduino niedomaga - komunikuje się z kompem przez USB ale jakby wejścia/wyjścia umarły i nie ma komunikacji z LPT - będę reklamował. Wymieniłem na inny egzemplarz (dobrze, że mam coś w zapasie) i sprzęt ożył. Jeszcze dzisiaj postaram się wysłać z jakimś małym bonusem.
[#37] Re: Plip box - nie za bardzo działa

@Jenot, post #36

Dzięki za info.
Już nie mogę się doczekać surfowania na A4k z 040 i aga :) może też na A2k
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem