kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32, CDTV, Karty CF, Mediator, Minimig, NatAmi, Programy, Sprzęt
[#31] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@stachu100, post #8

Wygrałem!!! ok, racja



[#32] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@PrzemasIII, post #31

Tak jesteś zwycięzcą link
[#33] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@teo, post #32

lol
[#34] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@selur, post #33

trampolina
[#35] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Tom Rain, post #34

To i ja się pochwalę co trzymam w pracowni:D Panuje lekki nieład



A w kartonach same skarby: Atari, Amstrad, Commodore 64 i wiele wiele innego sprzętu co świeci i wydaję dźwięki:D
[#36] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@rcRAZOR, post #35

Czajnik też? ;) Piękne sprzęty!
[#37] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@rcRAZOR, post #35

Fajny zestaw, ale aż żal patrzeć jaki ten Meritum zabrudzony...
[#38] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@KJB, post #37

Meritum czeka na odrestaurowanie, już jakieś 10lat:D. Kiedyś się za niego wezmę.OK
[#39] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Tom Rain, post #36

Co do czajnika, trzymam tam dyski DD do przejrzenia. Mam w planie zrobić kiedyś regał, i poustawiać tam swoje cacuszka, tak jak ma Alt. Wygląda to po prostu zaje.....e.OK

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2013 20:06:26 przez rcRAZOR
[#40] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@rcRAZOR, post #39

No brawo- fajnie :D
[#41] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@rcRAZOR, post #35

WOW OK
[#42] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@avionik, post #9

O mamy takie same żelazka ;)
[#43] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@martinflash, post #1

Śmiesznie brzmi tytuł tego wątku jak na portal gdzie średnia wieku oscyluje wokół 40 lat ;)
Bardziej pasowałoby - "Jak wygląda Twoja amigowa przystań" albo wprost "Pokaż swoją chawirę gdzie stoją Amigi "
[#44] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@lda, post #43

Nieważny wiek, ważne jak się wygląda. Nasze Amigi mają nawet po 30 lat ale są jak młode dziewczyny i nigdy się nie zestarzeją. Panowie, nie pijcie alkoholu za dużo, zero papierosów, biegajcie maratony no i dużo sexu bo inaczej GAME OVER.
[#45] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@PrzemasIII, post #31

zrób zdjęcia lepszej jakości, nic nie widać
[#46] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@glichtanski, post #28

Nie jest, chociaz niewiele mu obecnie brakuje. Serie CBM PET jedynie odpuscilem po pewnym czasie.
[#47] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@F7sus4, post #46




[#48] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@twardy, post #47

A oto mój kącik Amigowy. Nie jest tak okazały jak wszystkie powyższe, ale do regularnego, piątkowego grania, razem z kumplem, wystarcza. Sesje terapeutyczne odbywają się w każdy piątek, w godzinach 20:00 - 2:00. Niekiedy dłużej :)
Zdarza nam się także wyciągać A500 z szafy i gramy w gry z dyskietek (to taki rodzaj fetyszu dla wybranych :).




Ostatnia aktualizacja: 23.12.2013 03:01:19 przez gegu
[#49] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@gegu, post #48

link
Brak tylko pifka
[#50] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@biax, post #49

Super, ja wciąż się męczę żeby uzyskać pełny obraz na LCD
[#51] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@twardy, post #47

Mam taki sam TV ten srebrny do różnych konsolek czasami do Amigi, też Ci tak szumi w głośnikach podczas odtwarzania dźwięku ?
[#52] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@companiero, post #51

Hmm nie zauważyłem szumów. Przy okazji jeszcze sprawdzę.
[#53] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@PrzemasIII, post #31

Mam osobne biurka - jedno na C64 i A1200 Tower, drugie (blat rozszerzony do 180 cm) na peceta, Pegasosa 2 i miejsce do lutowania. Nie zrobię zdjęcia bo kurz miejscami osiadł (skutek korzystania z kominka). ;) Za to jak kiedyś wyjmę to, co mam w magazynie to fotka może wyjść całkiem zacna.

Oj, panowie, podpuszczacie, hehe... A miałem robić sobie pracownię elektroniczną, a nie retrocomputing room. ;)
[#54] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@rcRAZOR, post #39

Zdradzę Ci pewien sekret. Moje regały to nic innego jak najtańsze badziewie z IKEA po 70PLN za sztukę, poskręcane ze sobą, a od góry poprzykręcałem płyty z Merlin Monroła 80x40 po 25PLN za sztukę... Ostatnio dorobiłem jeszcze półeczki wydłużające środkowe półki w regałach, każda kosztowała jakieś 20PLN + kątowniki po 3-5PLN. W sumie całośc wyszła całkiem tanio :)
[#55] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@biax, post #49

Za głośnikiem stoi na parapecie
[#56] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Diabeł, post #55

<OT> W idealnym świecie nieskrępowanie dzieliłbym się z innymi zapaleńcami radością z posiadanej kolekcji dla samego dodatkowego cieszenia się nią w ten sposób, bo to fajne i ubogaca człowieka w miłe wrażenia. Niestety zdjęcia na forum (tym czy innym, publikowanie z definicji pozbawia ścisłej kontroli na tym, kto może obejrzeć materiał) widoczne są publicznie, nie tylko dla zapaleńców. Wobec tego trochę odbiegnę od głównego tematu i napiszę, że ilekroć ludzie publikują zdjęcia wartościowego sprzętu trzymanego w domach to mnie zastanawia, jak zbiorów chronią. Nie, że mnie to obchodzi, bo nie chcę aby ktokolwiek swoje tajne sposoby rozgłaszał, tylko ciekawią mnie techniczne rozwiązania. Osobiście mam kilka pomysłów, jak np.promiennik kilkunastu skoncentrowanych wiązek mikrofal (bolesne, parzące ukłucia) włączający się jeśli ktoś nie poda w czasie 10 s hasła. Non-lethal i skuteczny. Gry platformowe mogą dostarczyć dalszych inspiracji. No, ale to już temat na inny wątek i raczej forum elektroniczne, więc... koniec offtopa PS.Wybaczcie jeśli zabrzmiało malkontencko, absolutnie nie chciałem psuć nastroju. szeroki uśmiech </OT>

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2013 04:10:19 przez CJ Warlock
[#57] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@CJ Warlock, post #56

Ja też chleję drogi kolego, ale napisz to jeszcze raz w dzień ok? OK
[#58] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Diabeł, post #57

Rzucie picie!! zacznijcie ćpać.. Do mojego centrum zarządzania, można dostać się skacząc po platformach,. zaraz po tym jak zbierze się parasolkę "Blues Brothers"..
[#59] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@AdamZeku, post #58

OK
[#60] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@AdamZeku, post #58

szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem