kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32, CDTV, Karty CF, Mediator, Minimig, NatAmi, Programy, Sprzęt
[#571] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Dorian3d, post #569

David, twoja jaskinia znana jest w "naszej okolicy"- niezła świątynia OK
[#572] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@micromars, post #542

[#573] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@_arti, post #570

W łazience będziesz je trzymał?
[#574] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@mikser, post #573

Chciałbym mieć takie duże okno w łazience... a nie, w sumie to bym nie chciał szeroki uśmiech To moja nora. Skromne 15 metrów ale własne!
[#575] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@_arti, post #570

zrobiłeś miejsce na paczkę z nowymi obudowami
[#576] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Dorian3d, post #575

O cholera.
[#577] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Dorian3d, post #572

OK co to 4.0 czy 4.1 OK a ten DIN/PS2 Adapter to?

Szukam jeszcze jednej, 4.0 A2K BSW





Ostatnia aktualizacja: 17.03.2016 18:48:00 przez micromars
[#578] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@micromars, post #577

http://zapodaj.net/d2ee05d766b82.jpg.html
[#579] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Adamza, post #578

[#580] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Adamza, post #579

[#581] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Adamza, post #578

nawet maszyna do pisania jest :)
[#582] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Adamza, post #580

Może pomóc?

[#583] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Vato, post #582

dziekuje
[#584] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Adamza, post #583

Jest maszyna do pisania ..mam jeszcze starsze ta to erica jest drukarka citizen abc ,a1200 commodor c64 stacja 1541II magnetofon .......................................ps4,xbox360, i ponad 100 cali ekran i ponad 1000 wat nuta...
[#585] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Adamza, post #584

http://zapodaj.net/893f9660655dd.jpg.html
http://zapodaj.net/4c3c401db5370.jpg.html
[#586] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Adamza, post #585

Jak bym mógł prosić jeszcze to :)
[#587] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Adamza, post #586

Maszyna to erika nie erica i właśnie na niej podpisuje naklejki na dyskietki tak jak to robiłem po kryjomu przed ojcem w roku chyba 87 bo to była jego zabawka.
[#588] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Adamza, post #586

Nauczyłbyś się wreszcie tych ikonek gdy tworzysz posta


[#589] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@micromars, post #577

to klasyczna amiga 2000
rozbudowa w toku
a adapter to
sum
[#590] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@martinflash, post #1

Zainspirowany przeglądnięciem 20 stron tego posta, tutaj jest mój skromny amigowy ołtarzyk:



Póki co dość mały (minimalistyczny), ale pewnie się rozrosnie do dedykowanego amigowego pokoju albo i piętra :) tylko domek musze sobie wybudować.

link

Rizn


Ostatnia aktualizacja: 20.03.2016 14:53:39 przez rizn
[#591] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Dorian3d, post #569

Tego Imagine mi brakuje!
[#592] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@martinflash, post #591

Projekt w Blenderze:



i realizacja:
[#593] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@infboras, post #592

He, prawie jak moje biurko:) ja czekam na gorna półkę.
Po montażu porobię fotki
[#594] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@infboras, post #592

OK
[#595] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@JacK_Swidnik, post #593

ja choćbym chciał to nie dam rady zmieścić na czymś takim ;)
[#596] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@infboras, post #592

Prawdziwy ołtarz amigowca
.
[#597] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@rePeter, post #596

Kompromis z żoną. Twierdzi, że jakbym miał cały pokój to nie miałbym umiaru. Więc stanęło na umowie, że co wejdzie na biurko to moje. Biurka nie było więc zamówiłem co widać. Szkoda tylko, że nie wejdzie 29 cali TV CRT, co dostałem od kogoś. Będzie musiał iść na sprzedaż.
[#598] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@infboras, post #597

No szkoda tego dużego TV, wiadomo... Tak naprawdę, to takie biurko jest kwintesencją pracy/zabawy z Amigą. Bo ile tych komputerów na raz jest Ci potrzebne? 10...? :)

Mnie np. w całości urządza A1200 w desktopie, gdzie mam Protrackera, dema, skonfigurowaną Sambę, Internet oraz WHDLoad. Ostatnio doszedłem do wniosku, że nie będę "szedł" w Mediatory (niebawem być może będę wyprzedawał jakieś fanty) czy też generalnie w high-end, a jak już to poczekam sobie na Vampire'a do 1200-tki. I tak, choć mam cały pokój na swoje hobby, to w sumie na stałe rozłożone są 2/3 retro-stanowiska: A1200/CF/060@96MHz oraz tradycyjną A500 v1.3 (0,5/0,5) na jednym monitorze (Samsung) z Commodore 64 i do tego oczywiście całe pudła dyskietek ze stuffem, głównie scenowym. Do tego jest jeszcze jeden "roboczy" blat z monitorem i zasilaczem amigowskim, z którego korzystam zarówno przy robocie papierkowej jak i przy składaniu którejś z przyjaciółek do kupy. Pozostałe Amigi traktuję jako zapasowe i trzymam je w bezpiecznym miejscu. Klimat w jaskini "robią" mi gry w boxach, stanowią świetne "tło". Z czasem planuję wszelkie plakaty, mapy i inne tego typu materiały z gier oraz wydrukowane w dobrej jakości grafiki scenowe porozmieszczać na ścianach.

Kiedys też był pomysł, żeby zrobić fototapetę z kilku leveli Superfroga na ścianę do pokoju dzieciaków ale tylko takie luźne przemyślenia, chociaż... może pewnego dnia...

Rozpisałem się ale nie mam fotki przy sobie. Może niebawem coś wrzucę do portalowej kolekcji.

OK
[#599] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@infboras, post #597

Biurka nie było więc zamówiłem co widać. Szkoda tylko, że nie wejdzie 29 cali TV CRT

Jak nie Miałeś biurka to trzebadyło zamówić większe i do tego narożne (kątowe)
Ją mam takie 3x2 metry i weszło wszystko, nawet stoi na nim, tak jak ty chciałeś, telewizor i to wiekszy, bo 32cale
[#600] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@KRISS, post #599

poka poka jak to wygląda..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem