[#61] Re: Adapter myszki i pada Logitech

@tom256, post #56

Udało Ci się może zaimplementować obsługę kółek do myszy??

Nie, ta wersja sprzętu tego nie umożliwia, chyba że ma ktoś ochotę napisać sterownik odbierający sygnały podobne do tych z cd32 to wtedy mogę dodać.

sprzęt do testów to ktoś by ci mógł dać nawet np: ktoś handluje towarami z ekspozycji, i mógł by ci to wypożyczyć a potem by to sprzedał jako ekspozycje

Już widzę tych wszystkich hojnych. Jak szukałem A600 to się nikt nie odezwał.
A co w przypadku gdy będę musiał sprzęt rozebrać i podlutować analizator czy coś?

Wydaje mi się że tutaj cena nie jest adekwatna do wiedzy czyli czym więcej wiesz tym mniej potrzebujesz.

??? jestem jasnowidzem i obsłużę każdy sprzęt bez testów.


@gegu, jak tam testy switchy, wszystko OK?
[#62] Re: Adapter myszki i pada Logitech

@piotr_go, post #61

Odpowiedź i pytania poszły na mejla.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2014 00:19:28 przez gegu
[#63] Re: Adapter myszki i pada Logitech

@gegu, post #62

Przełącznik działa. Pograłem trochę zarówno na grach używających szczura, jak i joya.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2014 01:56:46 przez gegu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem