kategoria:
[#1] oryginalne gry
Czy jest możliwe znaleźć kopie oryginału gry, żeby nagrać je na oryginalną dyskietkę? Mam oryginał Kajko i Kokosz ( kopie też mam po latach padła) ale pod odpaleniu dyskietki 1 ukazuje się F*ck intel, domyślam się, że kiedyś ta dyskietka padła i wgrany został obraz z pirata, chciałbym mieć jednak oryginał czy są takie w necie ?
[#2] Re: oryginalne gry

@Fortis, post #1

[#3] Re: oryginalne gry

@Ender, post #2

super dzięki, jeszcze pytanko co jest poprawione w dyskietce 1 ? i co to wersja HD?
[#4] Re: oryginalne gry

@Fortis, post #3

Co do błędów nie pamiętam, co poprawione, chyba nie trzeba wklepywać zabezpieczenia (linijka z instrukcji, czy coś), a HD to może wersja na dysk twardy, też nie wiem, brak czasu na hobby niestety.
[#5] Re: oryginalne gry

@Fortis, post #3

super dzięki, jeszcze pytanko co jest poprawione w dyskietce 1 ?


Pewna partia oryginałów zawierała błąd związany z używaniem rękawicy siły. Wersja poprawiona dotyczy tej właśnie poprawki.

i co to wersja HD?


Wersja gry zainstalowany na dysk twardy (chyba nie myślałeś, że wersja full HD

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2014 07:01:38 przez mailman
[#6] Re: oryginalne gry

@mailman, post #5

Wersja gry zainstalowany na dysk twardy (chyba nie myślałeś, że wersja full HD


Jako fan Kajko i Kokosza, twierdzę, że gry na podstawie tego genialnego komiksu zasługują na wersję full HD. A tak serio szkoda, że inne gry z tymi bohaterami nie wyszły na Amigę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem