[#1] Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1
[#2] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

Ładnie, coraz więcej rzeczy zostaje poprawione i zoptymalizowane. Jak tak dalej pójdzie to system będzie
chodził pięknie i bez kłopotów.
[#3] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

Używałeś?
[#4] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

Może ktoś podesłać spatchowaną bibliotekę? Nie chcę się u mnie nic wydłubać - spatch wywala komunikat Initial checksum incorrect. Pewnie spodziewa się Kickstartu od A1200...
[#5] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@_arti, post #4

no spodziewa się, jest o tym w readme
puściłem Ci na @
ja dla odmiany miałem niedawno inny problem którego nie rozwiązałem, mianowicie z 68060.library do apollaka, za cholere nie chce się spatchować, wywala incorect version of original file, a jest to na pewno v60.10
[#6] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@Kilos, post #5

Ok, mam. Da się to jakoś BlizKickiem załadować? LoadModule nie chce - "object is not required type" :/
[#7] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@_arti, post #6

szczerze Ci powiem, że ja od razu wrzuciłem ją sobie w rom, teraz tak na szybko sprawdziłem, że przez loadmodule niby idzie, ale po sprawdzeniu nadal jest 40.85, ale wygląda na to, że skuteczniej wpycha ją Loadresident z paczki RemApollo
wysłałem Ci jeszcze raz spakowaną na wszelki wypadek
[#8] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@Kilos, post #7

No właśnie - obie wersje, zarówno ta w ROMie jak i nowa mają numerek 40.85. Dziwne.
[#9] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@_arti, post #8

nowa to 40.86, ja zapodałem ją do swojego custom romu 3.9 i jest jak trzeba 40.86, po załadowaniu via Loadresident też jest 40.86, sprawdzałem z romem 3.1
[#10] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@_arti, post #8

Porobiłem pare testów SysSpeedem (Intuition) i wyszło mi, że:
- w 6 przypadkach nowa biblioteka jest wolniejsza;
- w 7 jest szybsza;
- w pozostałych 15 testach różnice są minimalne bądź nie ma żadnej;
- największego kopa nowa biblioteka daje funkcji SizeWin;
- ...za to moveWin jest nawet o 1/5 wolniejsze niż na oryginalnej, w zależności od trybu;
- największe różnice na korzyść nowej są na ekranach 16-kolorowych i TrueColor (24 bity);

Testy robiłem na 060/50Mhz, Voodoo3 i Mediatorze. To tak na szybko, gdyby ktoś nie mógł się zdecydować. Jak znajdę chwilę, zrobię to samo na A3000 i ECS.




Ostatnia aktualizacja: 23.04.2014 22:14:40 przez _arti
[#11] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@_arti, post #10

Wyniki testu Intuition na 030/50MHz i PicassoIV na Zorro3:

- w 11 testach nowa biblioteka jest szybsza, w tym raz prawie 2-krotnie (SizeWinTrue);
- 2 testach jest wolniej ale minimalnie;
- w pozostałych 13 różnice marginalne;
- w 2 testach nie mam wyników, jakby wogóle system ich nie wykonał (OpenScrHi i OpenScrTru);



Ostatnia aktualizacja: 23.04.2014 22:13:46 przez _arti
[#12] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@_arti, post #11

A zrób testy na czymś bez karty graficznej, ciekawe czy będzie lepiej?
[#13] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@Radek_Cz, post #12

Mam problem, loadresident oraz loadmodule wypisuje mi, że plik patch nie jest wymaganego typu. Mam kick 3.1 w A4000D.
[#14] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@flops, post #13

[#15] Re: Nowa ulepszona wersja intuition.library z Kickstart 3.1

@_arti, post #14

Dzięki! Wieczorem przetestuję
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem