kategorie: A1200, Sprzęt
[#1] A1200 + karta CF w miejsce dysku twardego - jaka jest najlepsza?
Chciałbym się dowiedzieć jakie są najlepsze karty CF do podłączenia do A1200, do gniazda IDE na płycie głównej?

Wiem że Kingstony z kwiatkiem nie są najlepsze.

Chciałbym sobie kupić kartę 4 GB.

Ponieważ karty SanDisk'a ULTRA 30 MB/s się skończyły, zostały się jedynie nowsze wersje też ULTRA o prędkości 25 MB/s. Czy taka karta również będzie działać poprawnie z Amigą? Czy ktoś już ją testował:



A może jakaś inna będzie lepsza, np. firmy Transcend?
[#2] Re: A1200 + karta CF w miejsce dysku twardego - jaka jest najlepsza?

@gilban, post #1

Hej,

polecam taka karte:

http://allegro.pl/karta-pamieci-compact-flash-cf-cfc-platinum-4gb-i4393366517.html

Dziala super Przynajmniej z moja Amiga 1200.
[#3] Re: A1200 + karta CF w miejsce dysku twardego - jaka jest najlepsza?

@tcz, post #2

on pytał o najlepsze, a nie o takie co działają... :)
[#4] Re: A1200 + karta CF w miejsce dysku twardego - jaka jest najlepsza?

@zmiennik, post #3

Spodobal mi sie Twoj zart Podpowiem, ze ja podszedlem do sprawy od strony praktycznej a nie teoretycznej
[#5] Re: A1200 + karta CF w miejsce dysku twardego - jaka jest najlepsza?

@tcz, post #4

aha no to chyba, że tak :)

ale tak sie zastanawiam, bo jeżeli ta karta ma odczyt 5mb/s to po dodaniu jakiegoś fast ata i akceleratora nie będzie ona ograniczać Amigi?

Poza tym 5 lat gwarancji? Niektórzy dają 10 lub dożywotnią - a przynajmniej było tak, teraz nie sprawdzałem jak jest.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem