[#1] Czy jest jakiś stroik na amigę? oraz pytanie o mikrofon na małym jacku.
Witam
Jak w temacie, poszukuję jakiegoś w miarę precyzyjnego stroika np. gitarowego na amigę najlepiej pod wb 1.3 o ile takowy istnieje. Oraz czy jest jakiś interfejs dla mikrofonów na 3,5 jack?
[#2] Re: Czy jest jakiś stroik na amigę? oraz pytanie o mikrofon na małym jacku.

@jogg, post #1

W Audiomaster jak się się wciśnie Z to się przełącza na wejście mikrofonowe chyba, ale jeszcze nie sprawdzałem tej opcji i z tego opisu wynika że DDS8+ ma wejście mikrofonowe na /jacka3,5/ ale też nie sprawdzałem jak to działa ale może kiedyś sprawdzę.


Guitar Tuner v1.02 Supports lead/bass, 4 and 6 string guitars


Ostatnia aktualizacja: 29.07.2014 13:37:08 przez amizet
[#3] Re: Czy jest jakiś stroik na amigę? oraz pytanie o mikrofon na małym jacku.

@amizet, post #2

Dziękuję za stroikOK
Co do urządzenia to nie wiem jak z jego dostępnością, cenowo widzę nie jest najgorzej jak na już powoli zabytkowe i drożejące sprzęty amigowe, jednak z powodu jak na razie bardzo niskiego budżetu pewnie będę w ciągu tego miesiąca kombinował i szukał po necie jakichś schematów jak zrobić samemu np. interfejs midi o ile jest to w miare proste. I może to nawet będzie lepsze rozwiązanie niż podłączanie mikrofonu wbudowanego w słuchawki za 40zł skoro gdzieś mi chyba zalega jakiś nie najgorszy mikrofon Shure z końca lat 90.
[#4] Re: Czy jest jakiś stroik na amigę? oraz pytanie o mikrofon na małym jacku.

@jogg, post #3

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem