kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32, CDTV, Sprzęt
[#1] Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu
Szukam chętnych na zbiorowe zamówienie na pamięci flash http://www.eliptor.pl/p86,pamiec-flash-29f800-amd-z-adapterem-dil42-z-mozliwoscia-emulacji-eprom-a-27c800.html??
Przy dziesięciu szt. mamy jedną pamięć w cenie 25zł a przy pięćdziesięciu 23zł plus oczywiście jakieś grosze za przesyłkę, za 5zł mogę wgrać to co chcecie mieć w takim rom-ie(oczywiście musicie podesłać mi rom!!!) + koszty wysyłki do Was... Czekam na zgłoszenia.

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2014 21:34:41 przez dez3
[#2] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@dez3, post #1

chetny.
[#3] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@dez3, post #1

ja bym może wziął ze 2szt, a o co biega, że trzeba Ci rom podesłać? w sensie obraz kicka na maila? Dla mnie kick 3.1 do A1200 z aktualizowanym scsi.device i co tam sie da jeszcze :)
[#4] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@zmiennik, post #3

Trzeba podesłać na mail.
[#5] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@zmiennik, post #3

Chodzi raczej o prawa autorskie.
[#6] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@dez3, post #1

Ja byłbym chętny na 4 szt. (2x A1200 i 2x A4000) z kickiem 3.1 z patchami (http://lilliput.amiga-projects.net/ROM_modules.htm)
[#7] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@dez3, post #1

Lista chętnych:
1. lysyzastary ile szt?
2. zmiennik 2szt.
3. hsimpson 4szt.
4. dez3 4szt.
Już weszliśmy w niższą cenę, jak ktoś jeszcze chętny, to proszę się dopisać. Czekam do poniedziałku.
[#8] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@dez3, post #7

2 szt do A1200
[#9] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@lysyzastary, post #8

Panowie, na tym epromie możecie mieć 2 różne romy, oczywiście w jednej chwili amiga może korzystać tylko z jednego. Dlatego warto się zastanowić jakie romy tam wrzucić
[#10] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@gegu, post #9

W a4000 tez moge miec 2 romy?
Jeżeli tak to jestem zainteresowany 2 sztukami
[#11] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@dez3, post #1

Jak ktoś za 23 zł chce piracki rom do a1200 to też się na to pisze. Niech ppa przyłoży rękę do paserstwa. W kupie siła.
[#12] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@pcx, post #11

Wychodzenie w słoneczne dni bez parasola jest nie bezpieczne. I przed użyciem Internetu radzi się skonsultować z psychiatrą lub farmaceutą
[#13] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@pcx, post #11

Konto miesiąc z dojazdem a już sukcesy w pracy detektywistycznej. Normalnie tylko gratulować czujności.


Pozdrawiam
[#14] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@RadoslawF, post #13

Mi kraść nie wolno bo mam króciutko konto ale co innego innym, z długim bytem na forum.
Dez3 to prawie weteran. Blisko 2 lata ma konto to za 5 zł może wgrać kickstart, a że piracki to nie ma znaczenia. A może czego nie wiem? Może jest już za darmo i gdzieś legalnie można go pobrać. Nie chodzi mi o chomika
[#15] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@pcx, post #14

widocznie robię komuś konkurencję? napisałem, że trzeba mi podesłać plik, który wgram!!!
Czytaj ze zrozumieniem!!!Proszę wskaż mi czy gdzieś napisałem, że wgrywam piraty?? Nie interesuje mnie co jest w pliku!!!Wyszedłem z propozycją zakupu tańszych pamięci... Jak chcesz kolego kupić piracki kickstart, to zajrzyj na allegro, tam za 35, 65 lub 95złł kupisz sobie pirata... Ludzie tacy jak PCX uczą, że nie warto nic robić dla społeczności, może gdybym napisał , że rozdaje za darmo i całuję w ..... to by było dobrze???Widocznie lepiej jest mieć "swój cennik"....
[#16] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@pcx, post #14

A masz oryginały kopi, których używasz w goteku??
[#17] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@dez3, post #15

Mi konkurencji nie robisz bo nie jestem stryker. On nawet piraty na ppa sprzedaje więc jest ok.
Tylko głupek by się z tobą zgodził. W temacie wątku jest programowanie kickstartu więc nikt nie będzie ci wysyłał wierszyka w txt abyś go wgrał.
Nie mam goteka i nie wiem o jakich kopiach piszesz.
[#18] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@pcx, post #11

Jak mi pokażesz jak wkładasz kickstart w jednej kości do A1200 i będzie ona działać, to okrzyknę Cię geniuszem, w przeciwnym razie zostaniesz geńjuszem.

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2014 19:10:10 przez sanjyuubi
[#19] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@pcx, post #17

Specjalnie dla Ciebie moge wgrac wierszyki to z dedykacja!
[#20] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@dez3, post #19

OK
[#21] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@pcx, post #17

Ale sie czepiasz. Jak wiesz to powiedz gdzie kupic oryginalny ROM z Kickstartem 3.1 do Amigi 600
[#22] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@pcx, post #14

Mi kraść nie wolno bo mam króciutko konto ale co innego innym, z długim bytem na forum.


Bo kraść generalnie nie wolno a skoro Ty dałeś się złapać to wstyd podwójny, raz że kradłeś a dwa że dałeś się złapać. A z zawartością ROMu jest jak z grami, mam oryginał to mogę sobie kopię zrobić lub zlecić jej zrobienie fachowcowi. A oryginały kicka w jednej kości mam, jedna na płycie w A2000 a drugi w zapasie w pudełku.


Pozdrawiam
[#23] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@robertos231, post #21

[#24] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@pcx, post #17

Co do goteka zwracam honor, nie załapałeś się... Możesz kupić na portalu aukcyjnym po wyższej cenie..
Mam nadzieję, że cały soft, który posiadasz jest oryginalny?
Musiało Cię to bardzo zaboleć skoro sprawdzałeś od kiedy mam konto na PPA...
Zamiast szukać dziury w całym proponuję żebyś sam wyszedł z jakąś inicjatywą, poświęcił swój czas, podzielił się wiedzą....??
[#25] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@dez3, post #24

Nie karmić trola! A odnośnie tematu - jeśli owa kość będzie działać w A500/A2000, to biorę trzy. To znaczy - jedną dla A2000 a dwie potrzeba dla A4k, dobrze kombinuje?
[#26] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@dez3, post #24

Ale inicjatywa. Kości można kupić za kilkanaście zł.
[#27] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@pcx, post #26

Podaj proszę link do strony, gdzie będące przedmiotem wątku kości można kupić za kilkanaście złotych. Jeśli tego nie zrobisz, uznam że jesteś zwykłym trolem szukającym atencji i pożegnasz się z komentowaniem na jakiś czas. Umowa stoi?
[#28] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@_arti, post #27

www.ebuy.pl

Obrażanie idzie ci świetnie a jeszcze lepiej nieodpisywanie na pw.
[#29] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@_arti, post #27

Już po odpowiedziach w moim wątku powinien zostać uznany za trola. I nie dlatego, że mnie zdenerwował lub próbował poprawiać ale dlatego, że nie odpowiedział na moje pytanie kilkukrotnie.
[#30] Re: Zbiorowe zamówienie pamięci 29F800 i programowanie kickstartu

@pcx, post #28

Nie ma takiej strony. Odpisałbym ci też na PW, gdybyś jakąś wysłał. Dalej czekam na link.
PS: i wcale się na nic nie obrażam OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem