[#1] Gotek zewnętrznie?
Czołem,

czy Goteka można wsadzić do obudowy po zewnętrznej stacji i będzie hulał jako DF1: lub po bootselectorze jako DF0: ? Czy pod Workbenchem jest widziany jako stacja czy tylko do bootowania gier?
[#2] Re: Gotek zewnętrznie?

@Rembrand2, post #1

To ja się też podepnę przy okazji z pytaniem, czy może ktoś kombinował, żeby podpiąć Gotka jako df1 na żyle w A4000 z oryginalną stacją? I czy Gotek też daje radę z obrazami dyskietek 1.7MB?
[#3] Re: Gotek zewnętrznie?

@flops, post #2

Gotek obsluguje narazie obrazy 880kb
[#4] Re: Gotek zewnętrznie?

@Rembrand2, post #1

Z radością informuję że gotek działa jako zewnętrzna stacja :)))
Kupiłem na allegro zewnętrzną stację, włożyłem do niej goteka i działa znakomicie.
Po wybraniu z boot menu df1 amisia się z niej botuje.
Zdecydowanie polecam taki wariant. Dostęp do przycisków i wyświetlacza jest dużo lepszy i unikamy modyfikacji obudowy Amigi.
[#5] Re: Gotek zewnętrznie?

@Nadral, post #4

Protestuj proszę jeśli to nie kopot czy nie masz kłopotów z ZAPISEM listy adfów gdy gotek chodzi jako df1 po bootselektorze jako df0. U mnie po 2-3 razie zaczynaja się duuuże problemy :(
[#6] Re: Gotek zewnętrznie?

@sunater, post #5

Tak szybko tego nie zrobię. Zasilacz mi odmówił posłuszeństwa :(((
[#7] Re: Gotek zewnętrznie?

@sunater, post #5

Ok. Mam już zasilacz od eFUNZINEe i jak na razie nie mam problemów.
Profilaktycznie za każdym razem gdy tworzę nową listę adf-ów nagrywam na nowo plik SELECTOR.
Czyniłem tak już około 10 razy i jest ok.
[#8] Re: Gotek zewnętrznie?

@Nadral, post #7

czyli to coś u mnie... moze mam coś z CIA bo ostatnio miałem jaja i przy nagrywaniu zwykłych dyskietek...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem