[#1] trackdisk.device
Czy u Was też widać w programie Scout, że task trackdisk.device zużywa od 0-2% CPU ?
Przydałby się moduł na wzór NoIDE, który wyłączy trackdisk.device bo i tak dyskietki wrzucamy od święta :)
[#2] Re: trackdisk.device

@Pawelek, post #1

Właśnie sprawdziłem i u mnie pokazuje 0,04% użycia procka raz na kilka sekund. Nie wiem czy jest sens się w ogóle bawić...
[#3] Re: trackdisk.device

@QkiZ, post #2

Używasz NoClick w module od Blizkick czy inaczej pozbywasz się klikania ?
[#4] Re: trackdisk.device

@QkiZ, post #2

Chyba za pierwszym razem sprawdzałem na 50Mhz, teraz przy 68060 i taktowaniu 62,5 Mhz też mam tak nisko 0.02% co sekunde, dwie. (ustawienie w scout CPU in %) . Musiałem sprawdzać wtedy na ustawieniu CPU full bo wtedy pokazuje czasem więcej np. 1.4%)

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2014 14:11:57 przez Pawelek
[#5] Re: trackdisk.device

@Pawelek, post #3

Używam trackdisk.device z BB4 bodajże. Załadowałem go do kicka za pomocą Remusa i potem remapuje za ppomocą acatune.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem