[#1] Rom Update (very early)
W amigaOS 3.9 plik AmigaOSRomUpdate zawiera różne aktualizacje ROMu 3.1 (device, library).
Po wydobyciu z niego zawartości na poszczególne pliki (scsi.device, exec.library itd.) znajdziemy moduł AmigaOS ROM Update_44.57, który po załadowaniu widoczny jest trzy razy w Scout-Residents jako:

AmigaOS ROM Update (very early) priorytet 112
expansion.library priorytet 110
Amiga OS ROM Update (early) priorytet 106
diag init prio 105
exec.library prio 105
AmigaOS ROM Update prio 104

Do czego to służy ? Zauważyłem we wnętrzu tego pliku, podglądając jego zawartość w CED, że jest tam chyba jakaś poprawka dla expansion.library (ROM Update expansion Fix).
Czy jest to faktycznie jakiś fix dla expansion?

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 00:21:12 przez Pawelek
[#2] Re: Rom Update (very early)

@Pawelek, post #1

Dowiedziałeś sie już do czego to służy / co to jest ten ROMUpdate_44.57 ????

W dokumentacji remusa jest napisane ze to nie jest przyjazny romowi plik (not romsafe) i w custom kickstarcie jest on kompletnie zbedny.

Może zapytac cosmo badz don_adana ?
[#3] Re: Rom Update (very early)

@HanSolo, post #2

Z tego co widać w środku jest tam jakiś fix dla expansion.library, a co jeszcze w tym siedzi - nie wiadomo, ja to wrzuciłem do custom Kickstart i działa. W Scout(Residents) widać że załadowało poprawnie.

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2014 20:54:24 przez Pawelek
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem