kategoria: Sprzęt
[#1] jak to rozkręcić?
Rozkręcam Philipsa do malowania i została mi taka płytka stereo na dziwnej śrubce. Obraca się to w kółko, ale płytka pozostaje na miejscu. Jak sobie z tym poradzić? Proszę tylko o sprawdzone sposoby. Dzięki.





Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 22:28:04 przez wilkwcieniu
[#2] Re: jak to rozkręcić?

@wilkwcieniu, post #1

Cześć. Ja użyłem cieniutkiego płaskiego śrubokręta. Wtykasz go w ten rowek i przytrzymując płytke obracasz w lewo.
[#3] Re: jak to rozkręcić?

@JaraB, post #2

śrubka kręci się w kółko. płytka pozostaje w miejscu. tam w środku są chyba jakieś bolce.
[#4] Re: jak to rozkręcić?

@wilkwcieniu, post #3

Na tej płytce jest gwint. Do tego gwinta masz przykręconą taką jakby podkładke też z gwintem. Tą podkładke właśnie musisz odkręcić.
link



Czerwone ma stać w miejscu...OK

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 22:44:58 przez JaraB
[#5] Re: jak to rozkręcić?

@JaraB, post #4

Geniusz :)... Dzięki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem