kategoria: CD32
[#1] Klapka CD32
Da się jakoś zdemontować klapkę? , wymontowałem sprężynkę i odkręciłem tą śrubkę z boku na zawiasie i nie wiem co dalej , nie chcę nic robić na siłe bo coś jescze urwę.
[#2] Re: Klapka CD32

@zorkadar, post #1

Ja bym rozkręcił całą konsolę, wyciągnął płytę, laser i wtedy powinieneś mieć ładne dojście do wszystkiego.
[#3] Re: Klapka CD32

@Ender, post #2

Da sie wyciągnąć, trzeba ten pręt (co robi za zawias) wysunąć przez otwór który zaślepia śróbka; którą wykręciłeś. Najlepiej posłużyć się jakimiś cinkimi szczypcami, ten pręt wychodzi dość cieżko.
[#4] Re: Klapka CD32

@zorkadar, post #1

Też się kiedyś z tym mocowałem. Po odkręceniu śrubek psikłem trochę WD40 na tą ośkę a potem pincetą taką grubszą złapałem i przesunąłem w stronę otworu ..jak już trochę wystawało złapałem kombinerkami i wylazła.
[#5] Re: Klapka CD32

@companiero, post #4

Dzięki za odpowiedzi OK

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 14:18:32 przez zorkadar
[#6] Re: Klapka CD32

@companiero, post #4

Nie ma jednak takiej możliwości żeby ta ośka wyszła przez otwór po śrubce bo jest grubsza , dalej nie mam pojęcia jak to zdemontować i czy w ogóle się da . Wujek google nic nie znalazł.

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2014 15:21:32 przez zorkadar
[#7] Re: Klapka CD32

@zorkadar, post #6

A jak byś deliqtaśnie odgiął klapkę śrubokrętem? pomysł
[#8] Re: Klapka CD32

@parallax, post #7

Śrubokręt raczej nie pomoże , mam małe pęknięcie na zaczepie klapki tam gdzie sprężynka i lepiej byłoby to wzmocnić na zdemontowanej klapce.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem