kategorie: A600, Karty CF
[#1] A600 ACA620/Furia a 4xEIDE'99
Czy jest sens dokładać interfejs 4xEIDE'99 do A600 z kartą CF i jedną z powyższych kart turbo? Czy transfer będzie szybszy?

Ponieważ ACA620 eliminuje wiele kątówek dla kart CF ze względu na swój rozmiar to zastanawiam się nad wpięciem karty CF w interfejs bezpośrednio już bez kabli. Pytanie czy to jest możliwe i czy się zmieści. To samo pytanie dotyczy Furi.
[#2] Re: A600 ACA620/Furia a 4xEIDE'99

@alekc, post #1

Ja tam sensu w 4xEIDE'99 do 1 karty CF nie widze, ale to moje zdanie, ktos moze miec inne. Furia ma podobne wymiary i sposob montowania co ACA620, wiec tez wiekszosc przejsciowek CF odpada. Idealny jest CF internal adapter od Kippera ale chyba w Polsce nie do zdobycia, a przesylka za 58$ do nas to zdecydowanie przesada, ale w sumie co kolo ma robic, skoro te tansze u nas znikaja.

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2014 16:38:18 przez lysyzastary
[#3] Re: A600 ACA620/Furia a 4xEIDE'99

@alekc, post #1

jak włożysz A600 do obudowy tower to ma to sensOK
[#4] Re: A600 ACA620/Furia a 4xEIDE'99

@dez3, post #3

Właśnie cały urok A600 to rozmiar.

Oczywiście poza kartą CF zastanawiam się nad połączeniem CD-ROM.

A może ktoś jeszcze poszukuje odpowiednich kątówek? Jeśli tak to może jakieś wspólne zamówienie bo koszt wysyłki w tej chwili do Polski faktycznie jest wysoki.
[#5] Re: A600 ACA620/Furia a 4xEIDE'99

@alekc, post #4

włożyłeś A600 do obudowy tower?
[#6] Re: A600 ACA620/Furia a 4xEIDE'99

@dez3, post #5

Wręcz przeciwnie. Wszystko mam w oryginalnej obudowie.
[#7] Re: A600 ACA620/Furia a 4xEIDE'99

@alekc, post #6

:)
cd-rom w A600 to zbytek i nie ma sensu ciachać obudowy jak można przenosić dane za pomocą CF-PCMCIA
[#8] Re: A600 ACA620/Furia a 4xEIDE'99

@lysyzastary, post #2

A skąd wziąłeś ten koszt wysyłki ja płaciłem u niego 9$ za wysyłkę
[#9] Re: A600 ACA620/Furia a 4xEIDE'99

@sebbb, post #8

Jakis czas temu zaginelo mu kilka paczek do PL i juz niechce wysylac poczta zwykla....
Widze zmienil tez ceny ....
Wczesniej placilo sie mu $ kanadyjskimi teraz amerykanskimi. A to juz 0,4 zl roznicy na jednym :)
[#10] Re: A600 ACA620/Furia a 4xEIDE'99

@sebbb, post #8

Poczytaj na stronce:

"I am having an abnormal amount of orders mailed to Poland that have gone missing. For this reason i cannot accept liability for orders sent "small packet air" ($11) to Poland lost in the mail unless the order is sent by tracked mail which is expensive ($58.00). For orders sent to Poland by "small packet air" i will show proof of mailing but as i have mentioned i cannot accept liability if lost. For this reason "small packet air" orders mailed to Poland must be paid for as "Paypal gift""

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2014 21:33:05 przez lysyzastary
[#11] Re: A600 ACA620/Furia a 4xEIDE'99

@lysyzastary, post #10

To znaczy, że wyśle taniej, ale trzeba zapłacić przez PayPal jako prezent. kipper nie bierze odpowiedzialności, jeśli taka paczka zaginie, ponieważ nie ma możliwości jej śledzenia.
[#12] Re: A600 ACA620/Furia a 4xEIDE'99

@glichtanski, post #11

Tak płacę przez PayPal paczka doszła ze dwa tygodnie temu pisałem do niego i też zgodził się wysłać za 9$
[#13] Re: A600 ACA620/Furia a 4xEIDE'99

@alekc, post #1

Ponawiam pytanie: czy ktoś podpinał karty CF do 4xEIDE i czy ewentualnie ktoś jest zainteresowany zbiorowym zamówieniem od Kippera w kontekście znikających paczek i wzrostu kosztów wysyłki?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem