kategoria: A1200
[#1] nowe ledy do 1200 z amibay?
http://www.amibay.com/showthread.php?51438-New-LED-pcb-for-the-A1200-self-made!
Ma ktos te ledy w swojej 1200? Chce kupic i prosze o opinie
[#2] Re: nowe ledy do 1200 z amibay?

@JacK_Swidnik, post #1

Mam takie ledy w swojej A1200, działają, prezentują się dobrze. Musiałem jedynie spiłować jedynie boki led, bo były za szerokie.

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2014 19:37:27 przez ITU
[#3] Re: nowe ledy do 1200 z amibay?

@ITU, post #2

Ok ale kosztowaly ok 40zl z wysylka? A jak ledy swieca w przypadku adaptera cf cz sd?
[#4] Re: nowe ledy do 1200 z amibay?

@JacK_Swidnik, post #3

Mam zamontowany dysk twardy 2,5" - nie będę w stanie tutaj pomóc, szczególnie, że w tej chwili Amiga jest 100km ode mnie.
[#5] Re: nowe ledy do 1200 z amibay?

@JacK_Swidnik, post #1

Jak chcesz to za 35pln z wysyłką mogę poszukać oryginalnych. Gdzieś mi się na pewno walały.
[#6] Re: nowe ledy do 1200 z amibay?

@flops, post #5

ok może być, ale jak to oryginalnych?
ja ledy mam w A1200, a chciałbym mieć taki bajer w postaci takich
[#7] Re: nowe ledy do 1200 z amibay?

@JacK_Swidnik, post #6

Aaaa, ja myślałem, że w ogóle nie masz. Moje to są zwykłe oryginały, bez bajerów. Kiedyś sam też jak już będę miał czas, muszę się przysiąść i zrobić do porządku ledy w mojej A1200 z klawiaturą od A500.
[#8] Re: nowe ledy do 1200 z amibay?

@flops, post #7

ok, dzięki, zamówiłem
jak przyjdzie to zrobię fotki
będzie kolejny fejs na amiparty w lutymszeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem