[#31] Re: Amigi igiełki !

@selur, post #30

ufff co za szczęście że mnie już nie będzie na tym świecie za te 50 lat.

Choć wizja życia w zdrowiu i przytomności umysłu mając te 90 + fajna rzecz ale nie realna.

Ale chętnie wtedy odsprzedam swoje retro złomy



Ostatnia aktualizacja: 26.11.2014 16:49:31 przez damianx
[#32] Re: Amigi igiełki !

@selur, post #30

Jak na razie, to średnia życia się systematycznie wydłuża a stan środowiska się poprawia. Rozwój medycyny i energetyki też nie będzie przez pół wieku stał w miejscu.

Skąd w was tyle pesymizmu?
[#33] Re: Amigi igiełki !

@Daclaw, post #32

Zgadzam sie!
Ja tam mam zamiar życ długo ok, racja
[#34] Re: Amigi igiełki !

@Art, post #1

JAK ONI TO ZROBILI: Kolor w a600 po chinchu.. To przez dopisek HD czy to jakas unikalna amiga? Ja na swojej mialem zawsze czarno bialy(no dobra, za 15 razem mialem kolor, ale tylko na chwile)
[#35] Re: Amigi igiełki !

@redstonecraftpl, post #34

W A600 całe życie tak było, to A500 miała czarno-biały obraz po chinchu.
[#36] Re: Amigi igiełki !

@Daclaw, post #35

To w takim razie ja mam magiczną amigę, bo mam 600 i tylko czasami mi załącza kolor po chinchu. Po amiga->euro wszystko działa
[#37] Re: Amigi igiełki !

@redstonecraftpl, post #36

To w takim razie ja mam magiczną amigę

Uszkodzoną chyba, a nie magiczną... Kolor na wyjściu Composite w Amidze 600 jest bez łaski.
[#38] Re: Amigi igiełki !

@Krashan, post #37

Mogę coś z tym zrobić? Czasem chcialbym pograc na lcd, a jedyna droga do tego to podłączenie tunera tv a do niego chincha..
[#39] Re: Amigi igiełki !

@redstonecraftpl, post #38

Oczywiście, że możesz coś z tym zrobić.
Na początek wymień uszkodzone kondensatory elektrolityczne.
Jeśli to nie wystarczy, to trzeba sprawdzić, czy na układzie CXA1145 na nodze 6 występuje podnośna PALu.
[#40] Re: Amigi igiełki !

@jarob, post #39

Teraz chyba tylko jedyny rynek na ktorym sa amigi to Indie sam Pedro wspomina ze sprzedano ok 15 tysiecy sztuk ale kto poleci do Indi :)
[#41] Re: Amigi igiełki !

@francdt, post #40

sam Pedro wspomina


don Pedro?



Ostatnia aktualizacja: 26.11.2014 22:18:58 przez recedent
[#42] Re: Amigi igiełki !

@francdt, post #40

Indie to nie Księżyc, żeby trzeba tam było osobiście latać po coś. Jeśli coś z szeroko pojętej elektroniki jest tam w sprzedaży, to można się o tym dowiedzieć zdalnie i kupić to wysyłkowo. W slumsach New Delhi, gdzie nikt nie ma wglądu, akurat nie spodziewam się prężnego środowiska Amigowego.
[#43] Re: Amigi igiełki !

@recedent, post #41


Pedro Deszczenko
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem