kategoria: A1200
[#31] Re: WHDLOAD invalid kick

@zeter, post #30

To jest 0x1FE00
[#32] Re: WHDLOAD invalid kick

@Aniol, post #31

No spoko, widać błąd nie tylko tu na forum wklepałem ale i w amidze również… No ale teraz to dopiero mam fajnie, po restarcie NOT A DOS DISK IN DRIVE DH0… :(
[#33] Re: WHDLOAD invalid kick

@zeter, post #32

Jak wprowadzisz poprzednie ustawienie, to chyba wroci do normy?
[#34] Re: WHDLOAD invalid kick

@SuperBuster, post #33

Nowłaśnie nie zabardzo. Sytuacja wygląda tak że jak odpale z dyskietki WB to widać ikonke DH0 ale nie można w nią wejść. W hdtoolboxie nie widze zeby coś się zmieniło. Jest zaznaczone bootable, priority 0.
2 partycja na tej karcie działa bez problemu.
Ehh, grzebanie w systemach to nie moja bajka :( ale co począć dalej :) ?
[#35] Re: WHDLOAD invalid kick

@zeter, post #34

Pewnie będziesz musiał ją sformatować, pierwszy raz widzę, żeby zmiana maxtransfer uszkodziła partycję, ten parametr nie ma wpływu na strukturę partycji. Tylko maxtransfer zmieniłeś, czy coś jeszcze kliknąłeś? Porównaj ustawienia w obydwu partycjach.
[#36] Re: WHDLOAD invalid kick

@sanjyuubi, post #35

only max transfer.
[#37] Re: WHDLOAD invalid kick

@zeter, post #36

HDtoolbox mógł ci uszkodzić ta partycję, jeśli nie masz żadnych programów do skanowanie, to sformatuj ją lub usuń, a potem stwórz na nowo.

Masz zwyczajnie pecha, to nie ma nic wspólnego z systemowymi rzeczami.
[#38] Re: WHDLOAD invalid kick

@zeter, post #36

Chwileczkę, a nie zmieniałeś przypadkiem przez pomyłkę parametru DOS Type w HDToolBoxie?
[#39] Re: WHDLOAD invalid kick

@sanjyuubi, post #37

jakie programy do skanowania?? Jest jeszcze jakiś ratunek przed format?
@Hexmage960 nawet nie wiem gdzie ta opcja, nie zaglębialem się chyba az tak zeby zmienic max transfer wiec wątpie że omylkowo cos zmienilem, porównuje obie te partycje i wzasadzie tak samo wszystko.

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 20:21:49 przez zeter
[#40] Re: WHDLOAD invalid kick

@zeter, post #39

Najlepiej wklej zrzut ekranu lub zdjęcie z HDToolboxa. Czy jesteś pewien, że zmieniałeś to pole oznaczone zieloną strzałką na poniższym rysunku? Tak wygląda moja partycja systemowa w Amidze.

[#41] Re: WHDLOAD invalid kick

@Hexmage960, post #40

Jestem pewny :) - tak wyglądała,przed zmianą, tak wygląda teraz (zmieniłem znów jak było)
[#42] Re: WHDLOAD invalid kick

@zeter, post #39

Quarterback tools (znajdziesz na popularnym gryzoniowym portalu społecznościowym), DiskSalv, ABTools

Ewentualnie robisz szybki format i włącza program do odzyskiwania plików (quarterback tools ma takie narzędzie).
[#43] Re: WHDLOAD invalid kick

@sanjyuubi, post #42

dzięki wielkie!
[#44] Re: WHDLOAD invalid kick

@pabloz, post #1

Sciągamy z Aminetu skick346.lha . Rozpakowywujemy .
Do katalogu skicks346/Kickstarts wrzucamy ROM np. Z A1200 39.106
Zmieniamy nazwe romu na kick39106.A1200
Uruchamiamy DOpusa. Wchodzimy w DEVS i kasujemy cały katalog KICKSTARTS
Przy kasowaniu klikamy unllocked.
Kopiujemy z katalogu skick346 katalog KICKSTARTS do katalogu DEVS
Oprucz kicku 39.106 z A1200 mam jeszcze kick 40.068 z A1200 i działaja mi
prawie wszystkie gry WHDLoad z A1200 i CD32 .
prawie bo wszystkich nie sprawdzałem.
Karte mam 4 GB Microdrive Sandik na SFSie i Classic WB

link
[#45] Re: WHDLOAD invalid kick

@sanjyuubi, post #42

jak duży ten dysk jest ? i w ilu mniej wiecej procentach wypełniony
do odzyskania dysku pomocny będzie ABTools i spora ilość pamięci (zalezy ile plikow bylo)
[#46] Re: WHDLOAD invalid kick

@AmigaPL, post #45

Panowie, padla mi tylko partycja z systemem Classic WB - Wzasadzie sprawa zalatwiona, System juz stoi. Dzięki za każdą chęć pomocy!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem