kategoria: Minimig
[#1] minimig.net - kontakt do moderatorów
Witam,

Mam problem (od roku) z otworzeniem tam konta. Nie rejestruje mnie, maile mi się już skończyły i cierpliwośc.

A szkoda, bo to ma być dla użytkowników, podobno.

Niestety pomyślano też tak, że kontakt z adminami wymaga zalogowania, bardzo inteligentnie.

Czy mógłby mi ktoś pomóc tutaj? Podać jakiś mail na priv względnie napisać jakiś priv ode mnie szczery, żeby może otworzyli mi konto, bo naprawdę fajnie jest mieć tam konto jak się ma minimiga, a jak się nie może mieć, to się zaczyna zastanawiać kto tam adminuje - krasnoludki adminują.

Dziękuję z góry za pomoc bo się czuję bezsilny, próbowałem już założyć z 3 konta, wiem że tam jakiś czas temu były "problemy z nowymi kontami ze względu na spam", co ja z kolei wiążę z partactwem w sumie. Ja to mam pecha z tym Minimigiem bo to już druga taka chora historia.
[#2] Re: minimig.net - kontakt do moderatorów

@DiskDoctor, post #1

pukpuk -- ponawiam prośbę.

Czy w ogóle z PPA ma tam ktoś konto?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem