kategoria: A600
[#1] Caps Lock A600
Witam mam pytanie- dlaczego nie świeci po wcisnieciu Caps lock? podkreślam amiga załącza się prawidłowo wszystko- gry śmigaja itd lecz nie świeci dioda w CL- dlaczego? podkreslam restet z klawiatury jest Ok... czyzby dioda spalona? czy miałby ktoś sprawna na sprzedaż do klawiatury?
[#2] Re: Caps Lock A600

@erhlik, post #1

dioda ta dotyka tylko do padów węglowych na folii więc jest szansa że się źle ułożyła lub gorzej któryś z padów się wytarł albo nawet folia uszkodzona.

ale najlepiej byłoby jakby tylko dioda się spaliła.
[#3] Re: Caps Lock A600

@damianx, post #2

mam miernik elektoniczny- można ja sprawdzic miernikiem jakos czy jest dobra? jesli tak to jak ustawic w mierniku? tzn na co?
[#4] Re: Caps Lock A600

@erhlik, post #3

ustaw na sprawdzanie zwarc i przyloz koncowki to nog diody w kierunku zaporowym. powinna sie zaswiecic. jezeli nie to dioda do wymiany
[#5] Re: Caps Lock A600

@erhlik, post #1

Jest spora szansa że dioda po prostu nie styka dobrze do reszty, mam to samo u siebie w amidze 500 że caps zaświeci się raz na sto lat i zaraz zgaśnie (ale capslock działa). Czasami jak sie zapali to pali się dłużej ale to tylko gdy uda mu się dobrze zetnkąć.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem