kategoria: A2000/A3000
[#1] A2000 z turbo
Jak sądzicie jest turbo w tej amidze czy nie ma?
Wydaje się, że w slocie jednak coś siedzi!
[#2] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #1

Gość ma kolekcje Amig i nie ma monitora, żeby sprawdzić A2000? Legitnie jak cholera
[#3] Re: A2000 z turbo

@_arti, post #2

Może to być bogaty szczeniak, co chciał się bawić amigami ale mu nie wyszło, bo fajnie się ogląda na youtube.
Jednocześnie sprzedaje Porshe Cayenne i BMW więc może ma już w D... amigi.
[#4] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #1

Nie ma czasu na zdjecia, a zwrotu nie ma choc jest napisane co innego w aukcji
[#5] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #1

Coś siedzi na pewno, może to być np: śledź z gniazdem db25. Ale jeśli już kupisz i będziesz miał takiego śledzia z gniazdem to kontroler z turbo sobie sam możesz zrobić.

Taka trochę Aukcja w ciemno. Z naciskiem bardziej na ciemno.

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 21:49:41 przez amizet
[#6] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #1

Miał czas na zrobienie zdjęć, miał czas na posłuchanie, czy stacja "klika", ale nie miał czasu na odkręcenie jednej śrubki i sprawdzenie czy bateria nie wyciekła.

Ludzie to się już kurna leniwi zrobili.
[#7] Re: A2000 z turbo

@amizet, post #5

Tak w ciemno to to jest, i dość niepewny typ alegrowicza.
Istnieje jednak szansa że nie lukał do środka.
Gdyby chciał wycisnąć więcej kasy to klawiaturę by sprzedał osobno.
To wszystko wskazuje na szanse, że turbo tam jest.
[#8] Re: A2000 z turbo

@_Skiba, post #4

Tam nic nie ma w środku, prócz płyty standard. Rozkręcić obudowę i cyknąć fotkę to taki ciężki wysiłek? Bullshit. Aukcja dla frajrów a aukcjoner podnieca i rozpala wyobraźnie.

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 22:17:26 przez BomberMAX
[#9] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #1

To gniazdo widoczne z tylu to jakoś tak chyba od jakiejś karty SCSI. A napęd 5,25 to wygląda tak jakby do zapchania dziury był wsadzony. Aż ciekawy jestem ile będą w stanie zapłacić ludziska za kota w worku .A jak cena będzie wysoka to może i ja wystawię jedną z moich obudów, wsadzę z tyłu ze dwa śledzie z gniazdami coby ładnie wyglądało i napisze że nie mam czasu na robienie zdjęć.OK
[#10] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #7

Zobacz sobie na tą Amige i tam był G-Force zauważ że śledź nie jest na środku.




Czyli teraz musisz trochę poszukać i wybrać te karty które miały śledzia na środku. I zwróć uwagę na to w którą stronę jest obrócony. I porównaj wyciągnij wnioski i będziesz miał odpowiedz.


A na Allegro są Szklane Kule, to jak mi dorzucisz połowę to sobie kupie. Bo tą co miałem ostatnio wysłałem na Serwis na "Babią Górę" ale "Wiedzmy" poszły w melanż i kula poszła w zastaw za wywar z "gumi jagód". Tak że kuli na razie nie mam a rano piłem "rozpuszczalną"


[#11] Re: A2000 z turbo

@amizet, post #10

Tu masz Zeusa040 z gniazdem po środku.
[#12] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #11

To było by coś, ale teraz trzeba było by znaleźć jak ta karta prezentuje się w Amidze. Zwrócić uwagę na kolor sledźia. I zastanowić się czy podejmuje się ryzyko czy nie, albo kupić jakiś tani bilet i jechać zobaczyć co tam siedzi w środku.

Albo może jest ktoś z okolicy i może podejść i sprawdzić.


A co dzwoniłeś i nie da się otworzyć obudowy i zrobić zdjęcia środka.

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 22:30:48 przez amizet
[#13] Re: A2000 z turbo

@amizet, post #12

Podciągnąłem do 100zł ale ktoś dał kwotę większą i nie przebiłem.
Mam czas na zastanowienie się.
Jednak dziwnie ten śledź wygląda.
Amiga zdaje się być opróżniona z kart, a turbo by zostało? I to jeszcze 040?
To 10 razy droższe niż cała amiga. :D

A po brakujących śledziach można wywnioskować, że karta PC tam była i grafika na ISA.

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 22:35:31 przez Kamikadze
[#14] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #13

Jak chcesz to kupić to nie licytuj bo sobie tylko podbijasz cenę, najlepiej nie wchodź na tą aukcje i nie dawaj linka na forum. Obstaw ile uważasz za słuszne "przyczaj się" i uderz przed samym końcem. Ta część wiadomości byłą zakodowana ale twierdzę że się domyślisz oco chodzi.


A w środku, jak to w środku. Nie znasz historii tej Amigi tak że... Coś tam na ISA mogło być chodź nie koniecznie bo mogły być śledzie od "szybkich portów".

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 22:45:52 przez amizet
[#15] Re: A2000 z turbo

@amizet, post #14

Tak wiem, gdybym był pewien kupna to tak bym robił.
Ale nie mam pewności czy chcę tę amigę od niego.
Na razie planuję kupno A2000 z efunzine.
A co wyjdzie zobaczymy, może ktoś mi fajną zaoferuje, blisko?
[#16] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #1

Sprzedający ma firmę. Komentarze pozytywne.
Teoretycznie jest wpis, że można odstąpić od umowy do 14 dni po zakupie bez podania przyczyny.
Dziwi mnie trochę fakt, że tych samochodów nie znalazłem na otomoto itp. ale nie grzebałem za długo...
[#17] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #3

procz Porsze i Bmw sprzedaje rowniez "Gniazdo zasilania PCIe 6pin AntMiner Neptune Zeus" za 4 PLN

Wezcie mi wytlumaczcie jaki cudak handlujacy autami za dziesiatki tysiecy zlotych, handluje jeszcze wtyczkami za 4zl

Jeszcze mu brakuje w asortymencie reklamowek z TESCO za 30groszy/sztuka ok, racja
[#18] Re: A2000 z turbo

@selur, post #17

Reklamówki są gratis.
[#19] Re: A2000 z turbo

@mwb113, post #18

U mnie w samie juz nie, ale fakt to nie TESCO tylko SPOLEM
[#20] Re: A2000 z turbo

@selur, post #17

Auta są jednej osoby zapewne ojca.
Mają jednakowe nr-y tel. właściciela.
A nr. tel w sprawie amigi jest inny.
To tak jak myślę podrostek który posmakował rybci i olał amigi.
[#21] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #20

Na jednym ze zdjęć widać, że chyba obudowa była zdejmowana, bo odstaje. Aż dziw bierze, że nie ma zdjęcia wewnątrz. W ogóle dziwne te zdjęcia trochę, mało znaczące ujęcia tak jakby samochód sprzedawał.
[#22] Re: A2000 z turbo

@sanjyuubi, post #21

Niemiec płakał jak sprzedawał
[#23] Re: A2000 z turbo

@Jacenty, post #22

Ja mam gołą A2000 do sprzednia, ale za 20 lat. No chyba że ktoś da teraz 5 tyś, to może się zastanowię.
Na pewno nie ma tam sprawnej karty turbo i stacje dysków wyzionęły ducha. Amiga sprawdzona i działa.OK
[#24] Re: A2000 z turbo

@Andrzej Drozd, post #23

Od handalrzy nie kupuję. ;)
[#25] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #13

Sama klawira jest tyle warta szeroki uśmiech Facet powinien dać zdjęcia ze środka, tym bardziej że tak jak już wyżej napisano była otwierana.
[#26] Re: A2000 z turbo

@_arti, post #2

Doszedłem do tego samego wniosku :) Klawiatura QWERTZ tylko to potwierdza.
[#27] Re: A2000 z turbo

@Rafikuss, post #26

ktos przeczytal ten watek i uwierzyl ,ze w Amidze siedzi turbo za 1000pln i juz podbil na 400zl
brawo!
[#28] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #1

Ze tez macie odwage w ogole zwracac uwage na aukcje od sprzedajacego ze statystyka 92.5% pozytywnych komentarzy. Przeciez to totalna porazka. Na jego koncie az czerwono od tych negatywow. Dla mnie tacy sprzedawcy w ogole nie istnieja. Dopoki nie ma minimum 98-100% statystyki pozytywnych komentarzy to wszystko moze sie wydarzyc.
[#29] Re: A2000 z turbo

@sordan, post #28

Podobny przekręt z A2000, w którą włożono karty z PC i próbowano sprzedać na allegro miał już miejsce. Tu mamy podobną sytuację. Gościu stanowczo nie chce pokazać co jest w środku, choć mógłby przez to uzyskać lepszą cenę ( jeśli jest tam karta).

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2015 18:49:45 przez KrisbA
[#30] Re: A2000 z turbo

@KrisbA, post #29

A w między czasie mamy 522 zetaszeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2015 19:14:44 przez bacus10
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem