kategoria: A2000/A3000
[#91] Re: A2000 z turbo

@Ender, post #90

Do zakończenia aukcji jeszcze 4 godzina, a ja właśnie dostałem zdjęcia od gościa środka. To jest zaślepka z portem włożona na sztukę z kawałkiem wyłamanego PCB. Panowie czysty golas A2000 z 522 PLN polecam ja się nie skuszę
[#92] Re: A2000 z turbo

@KrisbA, post #91

napęd 5,25 robi za zaślepkę a płyta rev 4
[#93] Re: A2000 z turbo

@KrisbA, post #92

ceny i jeszcze raz ceny, teraz za golasa trzeba tyle dać;)
[#94] Re: A2000 z turbo

@KrisbA, post #92

ciekawe że do aukcji tych zdjęć nie dodał
[#95] Re: A2000 z turbo

@KrisbA, post #92

No to gość na chama poszedł.
Pewnie licytacja przekroczyła jego wyobraźnię.
Bo to dobra cena za A2000 i klawiaturę.
Sam bym za tyle sprzedał. :D
[#96] Re: A2000 z turbo

@dez3, post #93

Taa, ten co ją kupi sprzeda jeszcze drożej. Zretuszuje tylko zdjęcia i wystawi ponownie
[#97] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #95

Za gołą A2k i klawe dostaniesz 600zł i więcej.
Już były takie aukcję na allegro
[#98] Re: A2000 z turbo

@_Skiba, post #97

Jak by nie wystawił kart tak szybko, to mogła by cena wzrosnąć.
[#99] Re: A2000 z turbo

@BomberMAX, post #8

Polecam swój post z #8 OK

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2015 19:57:24 przez BomberMAX
[#100] Re: A2000 z turbo

@BomberMAX, post #99

Co racja to racja.ok, racja
[#101] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #98

Po tym jak wystawił sprawne karty, walka o komputer wygasła :P
[#102] Re: A2000 z turbo

@mikser, post #101

Bo pewnie z 85% aukcjonerów licytujących to PPA'owcy :D

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2015 19:58:26 przez BomberMAX
[#103] Re: A2000 z turbo

@BomberMAX, post #102

Ale już po aukcji. :)
[#104] Re: A2000 z turbo

@_Skiba, post #97

"Za gołą A2k i klawe dostaniesz 600zł i więcej."

[#105] Re: A2000 z turbo

@selur, post #104

Jezu, może wybierzesz się do dentysty?
[#106] Re: A2000 z turbo

@_Skiba, post #105

Bo Ci jedzie...
[#107] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #106

Tak ciągle myślę nad licytacją.
Pisaliście, że by kupić amigę na allegro broń boże ogłaszać to na PPA, bo podbiją.
Dla mnie jest to dziwne i nielogiczne.
No ale chyba to taka dziwna mentalność Polska.
Jeździcie na zloty, bawicie się razem, powinniście się wspierać.
Tym czasem, jeden drugiemu wilkiem.
Dziwne to wasze środowisko.
[#108] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #107

Ale co?
Dziwne to wasze środowisko.


Przecież Sam chciałeś sprzedawać 1mb z RTC pod klapkę do Amigi 600 za 150 złotych

I to znając "życie" to jeszcze na płytce którą byś wytrawił. A na pytanie czemu tak drogo odpisałeś że nie używasz najtańszych podstawek i pinów A jak można zauważyć montaż smt.

Gdzie tu jest to wspieranie, bo widzę że próbujesz coś zasugerować.

I do tego sam promujesz tą
taka dziwna mentalność Polska
[#109] Re: A2000 z turbo

@amizet, post #108

Amizet Co Ty za pierdoły wypisujesz.
Dałem wam możliwość, zaopatrzenia się w taki ram!
Nikogo nie zmuszam, możesz poczekać i kupić od Architect1200.
Tyle że nie było by tego u architect1200 gdybym nie opracował i nie przetestował.
I skąd wziąłeś to info o podstawkach?
Po drugie popatrz na moją płytkę, z punktu widzenia takiego laika jak Ty to bez różnicy czy trawiona czy zamawiana.
A ten cały mój wkład w rozwój amigowskiej technologii to co to jest jak nie wsparcie.
Weź rozglądnij się po sklepach w Polsce i zobacz po ile układy chodzą po patrz po ile są płytko i chemia i nie pajacuj.
[#110] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #109

nie pajacuj.

Eee bo zaraz się poczuje urażony... i przyjdzie mailman i dostaniesz bana.

Tak więc oto post w którym to napisałeś:

Tak się zastanawiam ilu chętnych by się znalazło na moduł chip ram + RTC do A600?
Powiedzmy za 150 zł.
Mógłbym przygotować parę sztuk na Decrunch.


Dalej...

Jak bym miał oryginalne to na bank 200zł bym krzyczał.
Nie są to jednak goldpiny czy podstawka za 1,50.


Hmm...

Tyle że nie było by tego u architect1200 gdybym nie opracował i nie przetestował.


Eee przecierz sanjyuubi już to dawno zaprojektował z RTC bez RTC jakie byś nie chciał.

Yhy...

Po drugie popatrz na moją płytkę, z punktu widzenia takiego laika jak Ty to bez różnicy czy trawiona czy zamawiana


Dzwonie do swojego znajomego i trawi mi co chce w takich wymiarach. Tak tak już jestem "laikem" a TY to jesteś "Einstein". Spoko nic nie bój zbudujemy zbudujemy coś "razem" jeszcze, wierze...


Ale o czym Ty piszesz?

A ten cały mój wkład w rozwój amigowskiej technologii to co to jest jak nie wsparcie.


Bo na razie co widzę to zrobiłeś jakieś "Akwarium"



...

Weź rozglądnij się po sklepach w Polsce i zobacz po ile układy chodzą po patrz po ile są płytko i chemia i nie pajacuj.


Czyli to wina Rządu, podatków i Państwa w którym żyjemy czyli nic nowego, byłeś na wyborach?

Dziękuje za Uwagę, można zacząć zaorywać
[#111] Re: A2000 z turbo

@amizet, post #110

Najpierw zacznij czytać ze zrozumieniem.
Bo to:


Jak bym miał oryginalne to na bank 200zł bym krzyczał.
Nie są to jednak goldpiny czy podstawka za 1,50.



To wyciągnąłeś z kontekstu i nawet nie zrozumiałeś co napisałem.
A potem piszesz pierdoły.

Eee przecierz sanjyuubi już to dawno zaprojektował z RTC bez RTC jakie byś nie chciał.

Może i zrobił bo nie jest to trudne.

Dzwonie do swojego znajomego i trawi mi co chce w takich wymiarach.

A rąsie do d... przyrosły, czy między uszami zabrakło?


Czyli to wina Rządu, podatków i Państwa w którym żyjemy czyli nic nowego, byłeś na wyborach?


Bądź chłopie poważny!
[#112] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #111

Nie mam jeszcze "Akwarium" zrobisz mi, raczej wole liczyć na siebie. A chodziło że jak bym bardzo chciał to ktoś by mi taką płytkę wytrawił pewnie by za to wyszło z trzy pięćdziesiąt.

Tak że wiesz... słabe argumenty.

Napisz coś o tym wkładzie w Amigową Technologie, jakiego dokonałeś.

Tym czasem "król" musi na chwile opuścić "zamek" chodź stara się tego nie robić. Wiec jak powróci to Ci odpiszę. Przypomnę napisz coś o tym IT dla Amigi z twojej strony, tym czasem...
[#113] Re: A2000 z turbo

@amizet, post #112

I właśnie jesteś typowym przykładem o którym pisałem wcześniej.
Zakładam, ze to Ty wylicytowałeś ten złom na 522zł. :D
Bo jest takie powiedzenie, "uderz w stół..." :D

Co będę pisał sam zobaczysz.
[#114] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #113

Chamówe widać wszędzie tylko nie na zagranicznych portalach/forach. Tam jeden drugiemu z urzędu stara się pomóc, poradzić, dawać cenne uwagi.
A tutaj jest sytuacja jakich wiele gdzie pojawia się "potencjalna" szkatułka złota, każdy tylko czyha licytując, a na koniec jak się okazuje, że to jest warte może z 200-300zł a ktoś przepłacił to prześmiewy są TYCH SAMYCH OSÓB które wcześniej licytowały (hipokryzja). Taka mentalność. I jak tu żyć Panie Premierze? Skoro wszystko takie jakieś nijakie jest.
[#115] Re: A2000 z turbo

@BomberMAX, post #114

Moja licytacja zakończyła się na 102zł panie BomberMAX.
A by się ktoś zapytał czy będę licytował, to nie, cena od razu skoczyła po umieszczeniu wątku, że wolałem się przyglądać.
Zauważyłem tego śledzia i potraktowałem to jako ciekawostkę.
A tu od razu się rzucili sępy.
Taka prawda, Panie Bomber.
I gdzie tu hipokryzja?
A wyśmiewam się z AMIZETA bo głupoty wypisuje, pewnie z zazdrości.
Napisałem pewien tekst by może, nie wszyscy, ale może jeden pomyślał i zastanowił się.
A tu widzę powiedzenie "uderz w stół..." dalej aktualne.
[#116] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #109

Strasznie nisko mnie oceniasz ze by nie było szeroki uśmiech. Było by, tylko później bo ja nie zajmuje się tylko tym. Sam zresztą wiesz tez czym. OK
[#117] Re: A2000 z turbo

@Kamikadze, post #115

Nie o Ciebie mi chodzi... wyżej posty czytam, z innych stron... typowo handlarzy.
Poprzedni post miałem dać w odpowiedzi na Twój #107 z którym się w pełni zgadzam a nie na #113 - mój błąd.

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2015 13:42:55 przez BomberMAX
[#118] Re: A2000 z turbo

@Architect1200, post #116

Nie oceniam Cie nisko tylko piszę fakty.
Nie wątpię byś sobie nie poradził.
Jednakowoż fakt jest fakt.
Za bardzo nadinterpretujesz wypowiedź.
Pracujesz pewnie teraz nad scandoublerem.
Który jest znacznie bardziej zaawansowany, sam wiesz, że wiem/wierzę, że sobie poradzisz.

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2015 13:49:45 przez Kamikadze
[#119] Re: A2000 z turbo

@BomberMAX, post #117

A nieszkodzi. :D
Ja w takim razie również przepraszam.OK

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2015 13:55:31 przez Kamikadze
[#120] Re: A2000 z turbo

@BomberMAX, post #117

Sprzedaja i kupuja prawie wszyscy z PPA ale jest wsrod nas spora grupa typowych hien cmentarnych.
Tylko przypomne epizod z Benedyktem Dziubaltowskim.

Na kazdych zlotach amigowych wychwalany i lubiany kolega a jak zostal moderatorem gieldy i odcial pewna grupke od "zrodelka", to psy na nim powiesili.
Nagle sie okazalo, ze Dziubaltowski w ogole nie ma kolegow (wiec kto tak z nim ciagle pil i po plecach sie klepal na tych zlotach?? duchy przeszlosci?)

Tak to wlasnie jest jak sie wchodzi handlarzom na ich tereny lowieckie, kazdego probuja zadeptac i zakrzyczec w imie swoich interesow.

Jak to mozliwe, ze o kazdej porze dnia czy nocy jak cos napisze o "cenach" sprzetu, to zaraz zjawia sie superman lekarzyk, ze swoja teoria "wolnego rynku" i zaczyna sie kazanie dla jeleni.
Przypadek? A gdziez tam, to celowe dzialanie, poniewaz zniechecam mu potencjalnych klientow mowiac, ze to "bardzo drogo" jest, a on MUSI sprzedac drogo, bo inaczej nie zarobi na mercedesa a zarobek rzedu 10% to zaden zarobek wiec MUSI miec 100% 200% albo i 300% stad wlasnie te chore ceny.

Ale mnie g... obchodzi czyjes MUSI i szczam na interesy takich lekarzykow i innych i bede tepil to zjawisko do konca istnienia popularnosci Amigi (wczesniej czy pozniej szal na amigi sie skonczy i banka tez peknie).
Im mniej takich cwaniaczkow w srodowisku tym wieksza popularnoscia bedzie cieszyc sie nasz sprzet retro i lepsza atmosfere bedziemy miec, bo poki co amigowanie przypomina wyscig szczurow po sprzet "kto pierwszy ten lepszy" tyle, ze niektore szczury sa slepe i pozniej kupuja okazyjnie golasa A2000 za 500zl - ZENADA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem