kategoria: A600
[#1] Białystok - zasilacz do przetestowania amigi
Jest ktoś z Białegostoku kto ma zasilacz do małej Amigi? Chciałbym sprawdzić czy i jak działa wykopana z piwnicy A600. Byłoby super jakby ktoś miał zestaw z monitorem myszkami itp, chętnie sprawdziłbym czy działają wszystkie komponenty.

Jeszcze jedna rzecz, wieki temu A600 była naprawiana, w środku zauważyłem dolutowany element w układzie zasilania. Wygląda to tak jak na zdjęciu. Ktoś coś podpowie?



amiga600.jpg
[#2] Re: Białystok - zasilacz do przetestowania amigi

@codi, post #1

To jest kolego fabryczne, jak mniemam rewizja płyty to 1.5 ?
[#3] Re: Białystok - zasilacz do przetestowania amigi

@_Skiba, post #2

Dokładnie 1.5, luty wyglądały mało fabrycznie, wygooglowałem pierwszą lepszą płytę a600 i tam nie było. Stąd moje podejrzenia. Dzięki.
[#4] Re: Białystok - zasilacz do przetestowania amigi

@codi, post #1

Jest ktoś z Białegostoku kto ma zasilacz do małej Amigi?

Mam fabryczny zasilacz od A600, sprawdzony z moją A600 zresztą. Niestety brak moitora i myszek.
[#5] Re: Białystok - zasilacz do przetestowania amigi

@codi, post #1

Nietestowany i tak sprzedasz w podobnej cenie co sprawny.
[#6] Re: Białystok - zasilacz do przetestowania amigi

@mikser, post #5

Ale ja nie chce sprzedawać. Jak nie będzie działała to wyślę na przegląd, wymianę kondensatorów, jak będzie działała to dokupię sam zasilacz i nigdzie nie będę musiał wysyłać.

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2015 21:35:55 przez codi
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem