kategoria: Programy
[#1] Szukam programu...
To było takie małe coś, co wytwarzało fale dźwiękowe o szczególnej częstotliwości, które miały uspakajać. Poza tym miało możliwość dodawania szumu w tle, żeby zagłuszać hałasy z zewnątrz. Ktoś kojarzy?
[#2] Re: Szukam programu...

@Ferin, post #1

Było na jakimś ACA Cover CD. To raczej nie to, ale zdaje się, że w podobnym stylu.

EDIT: O! Chyba to było to!
[#3] Re: Szukam programu...

@_arti, post #2

Dzięki OK, to był Cinn i właśnie na jakimś ACSowym kowerze był.
[#4] Re: Szukam programu...

@Ferin, post #3

I jak ze skutecznością takiego programu?
[#5] Re: Szukam programu...

@Sokok, post #4

we mnie wzbudzało agresję :D mimo, że przetestowałem ich kilka. To raczej służy do generowania "industrialu", jak ktoś jest w stanie zrelaksować się przy dźwiękach: tokarki, frezarki, sprężarki, wiertarki, odkurzacza... to nie będąc ekspertem wyczuwam tu autyzm.
[#6] Re: Szukam programu...

@groovebox, post #5

Mnie relaksuje delikatny dźwięk wentylatora w komputerze, bo przypomina mi fale morza.szeroki uśmiech
[#7] Re: Szukam programu...

@Sokok, post #4

I jak ze skutecznością takiego programu?

Nie próbowałem teraz, ale pamiętam, że gdy użyłem go dawno temu, to odpłynąłem w błogi sen Śpioch.
[#8] Re: Szukam programu...

@Andrzej Drozd, post #6

Hehe, szum kompa mnie drażni, może dlatego, że kiedyś się ssało po nocach stuff i mi trauma została :) Kiedyś miałem 180min dźwięków natury m.in: las, ptaki, owady, wodospad, morze, rzeka, itp. przy odpowiednim wykreowaniu snu to w tzw. fazie "REM", a zwłaszcza po niej, można było się tam przenieść. Całkiem przyjemne odczucie i to bez narkotyków ;), oczywiście była do tego załączona instrukcja co robić, żeby zrobić. Polecam poszukać, na pewno jest tego dużo.
[#9] Re: Szukam programu...

@Sokok, post #4

Jako wielbiciel wszelkiego rodzaju szumów powiem, że mnie to, przynajmniej wtedy, nie przypadło do gustu - zbyt syntetyczne i powtatrzalne.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem