kategoria: A4000
[#1] Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.
Witam

Może znalazło by się paru (20) chętnych i ktoś z Łodzi do odbioru i rozesłania ewentualnym chętnym po książce z aukcji allegro ?
Ja bym chciał 1 szt ( koszt książki 7,50 + wysyłki (paczkomat inpost to pewnie też z 7 zł) i coś na piwko za fatygę dla inwestującego.
Mamy do namysłu parę dni.

link
Pozdrawiam
[#2] Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.

@Risc, post #1

Na jedną się piszę
[#3] Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.

@Risc, post #1

Biorę jedną. Jeśli będzie w tym tygodniu w Gdańsku to możemy razem zrobić wysyłkę. Ba, potem będę jechał do Szczecina więc tym też mogę zabrać.

Zaraz pewno jakiś cwaniak wykupi i będzie sprzedawał po 20zł i się na tym skończy.

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2015 00:28:59 przez teh_KaiN
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.
[#6] Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.

@teh_KaiN, post #3

No i wykrakales...

Ale jest tez optymistyczny akcent.
Teraz to ja tej ksiazki od tego co wykupil nie tkne nawet za darmo.. ok, racja
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.
[#12] Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.

@Risc, post #1

Nie załapałem się na pierwszą inicjatywę, więc biorę sprawę w swoje ręce. I tak na tą chwile dostępnych jest 17szt. z 20szt. egzemplarzy, gdzie cena za 1szt. to 12zł. + ewentualna wysyłka.
Poznań i okolice szczególnie Rokietnica dostawa gratis gdyż często tam bywam.
Na Amiparty do Chełma też mogę zabrać.
Jeżeli ktoś wyraża chęć zakupu to proszę pisać mail lub PM.
[#13] Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.

@Risc, post #1

[#14] Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.

@superbonio, post #12

Biorę jedną sztukę z dostawą na AmiParty do Chełma.
Zaraz napiszę na PM.
[#15] Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.

@superbonio, post #12

A będzie opcja odbioru na LoadError ?

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2015 22:50:56 przez Risc
[#16] Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.

@superbonio, post #12

Jak będzie możliwy odbiór na RKLE to też biorę jedną.
[#17] Re: Amiga na infostradzie z Allegro 20 szt.

@superbonio, post #12

@superbonio: Wziąłbym jedną sztukę z przesyłką. Wysłałem PM & mail. Czy oferta nadal aktualna?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem