[#1] Świeższe materiały wideo o Amidze
Hej,

Od czasu do czasu będę tu wrzucać raczej świeże materiały związane z Amigą, na które natrafiłem w sieci, a które moim zdaniem warte są wspomnienia na PPA. Myślę, że taki wątek na forum bardziej się nada niż newsy na głównej. Jeśli z wątku zrobi się bajzel, w którym nowe materiały będą słabo widoczne to pomyślę o innym rozwiązaniu.

Zaczynam od:

[eng] Bardzo obszerny wywiad z producentami filmu dokumentalnego The Amiga Years o rynku oraz scenie amigowej w Wielkiej Brytanii: Matt Chat 308: Anthony and Nicola Caulfield on From Bedrooms to Billions | Matt Chat 309: Anthony and Nicola Caulfield on the Amiga | Matt Chat 310: Anthony and Nicola Caulfield on the UK Amiga Scene | Matt Chat 311: Anthony and Nicola Caulfield Pt 4

[pl] Polski amigowiec, entuzjasta, świr. Całkiem przyjemny kanał poświęcony głównie vlogom o Amidze: MGR Zygadło

Oczywiście możecie wrzucać też wasze znaleziska, byle by to nie były rzeczy, które wiszą w sieci ponad rok..

Pozdrawiam,
SokOK!
[#2] Re: Świeższe materiały wideo o Amidze

@Sokok, post #1

Polski amigowiec, entuzjasta, świr. Całkiem przyjemny kanał poświęcony głównie vlogom o Amidze: MGR Zygadło


Amigowy Jaś fasola

link

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2015 19:38:26 przez Dorian3d
[#3] Re: Świeższe materiały wideo o Amidze

@Sokok, post #1

Rise and Fall of the Amiga

Całkiem dobry materiał, z którym nie sposób się nie zgodzić.
[#4] Re: Świeższe materiały wideo o Amidze

@michalmarek77, post #3

Dzięki 😅 całe obejżałem...
Tylko ten lektor angielski jak nakręcony nawijał.
Jedno się nasunęło, nie można było sprzedawać ciągle tego samego, tylko w innym opakowaniu.
[#5] Re: Świeższe materiały wideo o Amidze

@Voyox, post #4

[#6] Re: Świeższe materiały wideo o Amidze

@michalmarek77, post #5

[#7] Re: Świeższe materiały wideo o Amidze

@Sokok, post #1

[wyróżniony] [#8] Re: Świeższe materiały wideo o Amidze

@Sokok, post #7

Ten materiał jest bardzo z dupy!!!
(miałem to właśnie wrzucać...)
[#9] Re: Świeższe materiały wideo o Amidze

@madman15, post #8

Ten sam poziom link
[#10] Re: Świeższe materiały wideo o Amidze

@Dorian3d, post #9

To akurat jest klasyka
[#11] Re: Świeższe materiały wideo o Amidze

@Dorian3d, post #9

Hyh to było dobre ku**a :)
[#12] Re: Świeższe materiały wideo o Amidze

@Sokok, post #7

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem