[#1] Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?
Może to TY , albo TY.... kto za tym stoi? Idę sobie dziś po centrum Szczecina i przy galerii Turzyn na przejściu widzę na Led Big Screenie jako przerywnik reklam to:




Czy tylko ja widziałem... 2x więc mi się chyba nie przewidziało... Tylko proszę, bez pielgrzymek teraz w to miejsce, niech ktoś potwierdzi, że mi się nie przewidziało :)

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 00:04:45 przez xtro
[#2] Re: Ami łapa grasująca w centrum szczecina - kto to zrobił?

@xtro, post #1

Oddzial czerwonych beretow z PiS'u OK
[#3] Re: Ami łapa grasująca w centrum szczecina - kto to zrobił?

@selur, post #2

Początkowo pomyślałem , że może jakiś "desperat" otworzył w galerii stanowisko z Amigami, a może przynajmniej - jak za dawnych czasów - kopiowalnie dyskietek :) Ciekawe czy by zarobił na czynsz ?
[#4] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@xtro, post #1

Od paru miesięcy się to pokazuje jako przerywnik między reklamami.
[#5] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@xtro, post #1

Pewnie puszczają reklamy z pięćsetki i akurat zmieniali dyskietkę szeroki uśmiech
[#6] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@xtro, post #1

ostatnio spotkałem coś takiego:
[#7] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@xtro, post #1

Cóż, zmiana władzy, reset ostatnich 25 lat i wracamy do czasów świetności Amigi!
[#8] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@maliniak, post #6

[#9] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@TomcioPaluszek, post #4

Co najmniej od roku. Mijam codziennie idąc na swój wydział. ;)

@xtro: Stawiałem właśnie, że to Ty jesteś za to odpowiedzialny, bo używałeś Amigi do celów telewizyjnych. Ale skoro nie Ty, to kto?

Dla tych, co nie mogą doświadczyć fenomenu osobiście: jest to statyczny obrazek zachęty kicka 1.3 bez "kolorków" poprzedzających normalny boot. Świetny easter egg. ;)

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 09:55:40 przez teh_KaiN
[#10] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@teh_KaiN, post #9

yyy wy se jajka produkujecie?

Ja dalej myslę że to jakiś fake.... photofun.

Chodź ostatnio sam widziałem korwina w telewizji z napisem "zródło:Amiga Rulez"
[#11] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@maliniak, post #10

Mam Ci kufa film nagrać? ;)
[#12] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@teh_KaiN, post #11

Tak proszę zrób to dla mnie, przy okazji jak będziesz tam :)
[#13] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@maliniak, post #12

To nie fake. Wlasnie pytalem znajomego amigowca ze Szczecina i odpisal cos takiego:
"Heh. Widzialem to na żywo w tym samym miejscu prawie rok temu. Nie wiadomo kto co ani dlaczego."
[#14] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@sordan, post #13

Działanie podprogowe. Szykują prawdziwy "comback" Amigi i przyzwyczajają ludzi.
[#15] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@xtro, post #1

Obawiam się, że to kolejny przejaw hipsterskiego trendu "retro".

Jeśli tak, to nie ma się czym podniecać, bo to jest puste jak wydmuszka albo jak koszulki z Che Guevarą. Czyste gadżeciarstwo, za którym nie idzie ani zrozumienie istoty rzeczy, ani nawet elementarna wiedza. Jak dla mnie, trend raczej szkodliwy.
[#16] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@Daclaw, post #15

watpie :)
[#17] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@juen, post #16

To Anonymous
[#18] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@Vato, post #17

Już widzę, jak to święte miejsce teraz dla Amigowców odwiedzą piesze pielgrzymki bose biczujące się w drodze powrotnej kablem od myszki w treść tych słów mamrotanych pod nosem: "Już nigdy nie zwątpię w słowa te z PPA, już nigdy bliźniemu swemu z Amiga fanów nie zwątpię!"
[#19] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@Daclaw, post #15

Ja tam bym sobie sprawił koszulkę z taką dyskietką. No prędzej niż z boingiem..
[#20] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@Voyox, post #19

Albo z gołą... Amigą ;)
[#21] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@xtro, post #18

To dobry pomysł- pielgrzymować Bracia, pielgrzymować OK
[#22] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@BULI, post #21

Ja obstawiam firmę obsługującą reklamę świetlną. Ktoś to musiał zaprogramować. A że przy okazji trafił się w Szczecinie dawny fanatyk Amigi to fajnie. Pewnie się ukrywa bo mu szef co nieco oderwie Pytanie z innej beczki: czy ludziska wiedzą co oglądają? Pewnie niewielu....
[#23] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@Romlen, post #22

Pewnie wiecej niz sadzisz. Jakby nie patrzec Amiga byla u nas calkiem popularna w swoim czasie. Reszta jak bedzie chciala, bez problemu sie dowie ;)
[#24] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@Xortas, post #23

By było śmieszniej jakieś 500m stamtąd z jednym ze Szczecińskich przedsiębiorców - znajomych - mających firmę od strony ulicy rozważaliśmy instalację ekranu na którym byłaby wyświetlana oferta jego firmy. Ekran miał być podpięty do Amigi (czy raczej odwrotnie) ... Ale w sumie w końcu zrezygnowaliśmy z tego pomysłu z uwagi na duży koszt ekranu.
[#25] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@Romlen, post #22

To wcale nie musiał być amigowiec, ja też bym raczej stawiał na jakiegoś hipstera...Na fali retro chciał być po prostu trendy
Ale podjadę tam zobaczyć , na własne oczy...
[#26] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@Voyox, post #19

Ja tam bym sobie sprawił koszulkę z taką dyskietką


nołproblem


.
[#27] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@xtro, post #1

Może to TY , albo TY.... kto za tym stoi? Idę sobie dziś po centrum Szczecina i przy galerii Turzyn na przejściu widzę na Led Big Screenie jako przerywnik reklam to:


Do Szczecina jest daleko więc - niestety nie ja. Ale swoją drogą raczej nic nadzwyczajnego bo puszczone pewnie legalnie i z jakiegoś tam powodu, ewentualnie ktoś sobie wykupił miejsce i emisję tego screena. No w ostateczności osoba odpowiadająca za emisję spotów jest zapalonym amigowcem i sobie customizowała dane ;)
Wypas to będzie jak podłączę się pod telebim i puszczę na niego demo. Gdzieś tam w moich planach to czeka. szeroki uśmiech
[#28] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@Walti, post #27

We wrocku będziesz puszczać? Gdzie?
[#29] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@maliniak, post #28

We wrocku będziesz puszczać? Gdzie?


Tam gdzie się uda i gdzie dam radę

To w zasadzie nie jest prosta sprawa (choć kto wie, że jak się okaże że jednak jest łatwa to git i takie sesje miałyby wtedy miejsce często ), idealne miejsca to takie w jakich jest duży ruch. :) Ale z kolei czym bardziej publiczne miejsce, tym lepsze zabezpieczenie / trudniejszy dostęp. Czyli podsumowując - nie wiem gdzie.
[#30] Re: Ami łapa grasująca w centrum Szczecina - kto to zrobił?

@Walti, post #29

jak już będziesz wiedzieć gdzie,to daj znać ok, racjaOK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem