kategoria: Mediator
[#1] Problem z mediatorem
Witam,

padł mi chyba mostek łączący zorro z pci do mediatora :(
Chodzi o to, że na A3000 wiesza start systemu - bez niego startuje, ale oczywiście pluje się o dźwiękówkę i grafikę.
Przekładam taki sam mostek z A4000 i startuje bez problemów - a ten z A3000 wiesza też A4000.

Można ten sam mostek gdzieś dokupić bądź ktoś to jest w stanie sprawdzić i naprawić?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi :)
[wyróżniony] [#2] Re: Problem z mediatorem

@Tom Rain, post #1

Czyli padła Ci najważniejsza część mostka PCI. Proponuję wysłać to do Elboxu, bo jak padły machy, to nikt inny Ci tego nie naprawi.
[#3] Re: Problem z mediatorem

@jarob, post #2

A jak się znasz to zacząłbym od czyszczenia i doginania Machów i podstawek.
[#4] Re: Problem z mediatorem

@jarob, post #2

Do Elboxu to poprzez sklep, i tylko na gwarancji - moja minęła :/
Też stawiam na machy, więc w sumie czeka mnie zakup nowego medka :/
Czyli Jan Maria Masakra ;)
[#5] Re: Problem z mediatorem

@Tom Rain, post #4

Jeśli tak sprawa wygląda, to mogę tego medka posprawdzać i zobaczyć, czy faktycznie nic już z niego nie będzie.
[#6] Re: Problem z mediatorem

@jarob, post #5

Elbox powinien machy wymienic, więc zadzwonić i sie dogadać.
[#7] Re: Problem z mediatorem

@mwb113, post #6

Ktoś jakiś czas temu miał coś z elboxem do czynienia i nie indywidualnie tylko przez sklep...
A jak przez sklep, czyli na gwarancji...
A u mnie już po czasie.

Znając Elbox i ich zaangażowanie (do tej pory nie mam potwierdzenia rejestracji u nich!) to wolę kupić chyba nowy egzemplarz...

Jarob - mogę podesłać, to zobaczysz co z tym nie tak - może głupota, może wsad MACHa poszedł...
[#8] Re: Problem z mediatorem

@Tom Rain, post #7

Ja raz naprawiałem kartę turbo w Elboxie. Zeszło ich bardzo długo, ale naprawili. Osobiście ich odwiedziłem.
[#9] Re: Problem z mediatorem

@Hubez, post #8

Też realizowałem osobiście naprawę w Krakowie. Trwało trochę ale było ok. Nie był to co prawda produkt Elboxu ale byli dystrybutorem i naprawili.

Jeśli liczy się czas to nowy sprzęt będzie szybciej ale naprawa będzie tańsza.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem