kategoria: A4000
Wątek zamknięty
[#1] Amiga 4000 spontan
Dzis kupiłem A4000 jeszcze nie bardzo wiem co i jak z nia na razie widze ze stan komputera jest wzorowy nic nie brakuje wszystkie zaślepki obudowa lekko żółta jest cd rom z nagrywarka dysan jest stacja dyskow sa 2 dyski hd jeden zwykly sygate i drugi jakiś inny wpięty w jakiś ulad który wchodzi w karte procesorowa ...karta procesorowa jest z procesorem xc68060rc50 i sa na niej 3 kosci pamięci a na innym scalaku pisze xilinks w srodek plyty glownej wsadzona jest plyta na której pisze commodore a4000 daughterboard rev 1 a w nia wpięte sa 2 długie karty na jednej pisze multiface card 3 a na drugiej na jednym chipie pisze roxxler a na drugim s3trio64 zasilacz liteon wszystko to działa trochę dziwnie bo na 2 monitory jeden to amiga m1538s a ten drugi to pecetowy monitor philips 107 s6 i klawiatura która prawde mowiac jest w stanie wizualnym ladnym w wersji de ale czesc klawiszy nie działa ...prosil bym o wycene ile takie cos jest warte ...nie ukrywam ze jeśli cena była by dobra chętnie bym to sprzedal
[#2] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #1

wszystko to działa trochę dziwnie bo na 2 monitory jeden to amiga m1538s a ten drugi to pecetowy monitor philips 107 s6


Tzn. dziwnie bo 2 monitory były już podpięte, czy dziwnie bo na obydwóch jest jednocześnie obraz? (ten sam czy na każdym co innego?)
[#3] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #1

ja myślę że jakby cena była dobra to by było dużo chętnych do zakupu i na pewno ja też byłym chętny a tak to nie wiadomo a poza tym oglądałem dzisiaj ciekawy film ba powiedziałbym że naprawdę super i bardzo go polecam ale to wszystko zależy od gustu oczywiście i kiedyś też miałem amigę 4000 a nawet nie jedną a trzy w tym dwa desktopy i jedną Escomu w wersji tower i gdybym ją miał dzisiaj to by było coś bo miała dużo rozszerzeń i z ciekawe ile byłaby warta chyba bym zapytał o wycenę i czytał jak po mnie jadą ja po łysej kobyle

Panowie wybaczą, ale jakoś mnie tak "spontanicznie" wzięło na odpisanie. Myślę, że trafiłem w dziesiątkę, a jeśli nie, to może chociaż w tarczę
[#4] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #1

Jeszcze nie śpę, więc:
Dzis kupiłem (...) chętnie bym to sprzedal



Choć tak naprawdę, to nie wiem, czy ten mój śmiech jest na miejscu, bo to przecież pod tragedię podchodzi. Humor mi jednak dopisuje, więc
[#5] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #1

Po pierwsze - naucz się używać kropek, przecinków i wielkich liter.

Po drugie - zdjęcia albo it never happened.
[#6] Re: Amiga 4000 spontan

@Umpal, post #4

Cóż się dziwić. Handlarz. Tanio kupić, drożej sprzedać. Normalna rzecz w tym świecie.
[#7] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #1

Fotki. Bez tego temat do zamknięcia.
[#8] Re: Amiga 4000 spontan

@_arti, post #7

pierwsze jest tak ze obraz w niskich rozdzielczościach jest na monitorku amigowym a w dużych przelancza się do pc monitora a tamten gasnie tego jeszcze nie spotkałem, dwa chandlarz nie jestem ....tak wczoraj o godzinie 20 kupiłem do nocy czyscilem sprawdzałem fotografowałem i w nocy napisałem nie wiem z czego się smieja wszyscy ..chętnie bym wstawil foto ale nie bardzo tu wiem jak oczywiście mam wszystko zfotografowane karta po karcie i chętnie tu foto zamieszczę jak tylko mi ktoś podpowie jak
[#9] Re: Amiga 4000 spontan

@_arti, post #7

Fotki. Bez tego temat do zamknięcia.


Dokładnie, fotki. Bez tego ani rusz.
Na kartce jakiś login napisz, połóż na sprzęt, zrób foto i będzie gitara.

@Adamza
i chętnie tu foto zamieszczę jak tylko mi ktoś podpowie jak


Załaduj tutaj, skopiuj link i wklej do wątku.

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2016 09:33:18 przez dominiqr
[#10] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #8

Kupuje
Pierwszy w kolejce
Cena do uzgodnienia na priv.
[#11] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #8

trochę na tym malym dysku namieszałem ale mysle dojde a jak nie to nowy wlasciciel dojdzie
[#12] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #11

proszę podpowiedzieć jak ustawić foto tutaj
[#13] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #11

I tak wszyscy wiedza z opisu ze sa tam karty:
CyberStormMK2 060
CyberVision64
MutiFace3
To po co te zdjecia.
[#14] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #12

i jeszcze sobie 600 amige kupiłem tez chętnie sprzedam zostawiam sobie 1200 z aca1221
[#15] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #14

jak wierza kiedy wszyscy się smieja jakos nikt nie może zrozumieć ze można sobie za pare kola kupic komputer spontanicznie ? serio kupowałem spontanicznie dużo droższe sprawy
[#16] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #12

proszę podpowiedzieć jak ustawić foto tutaj


[#17] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #15

to co kupujesz krutka pilka ?
[#18] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #17

monit skryptu jak wpisac?
[#19] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #18

Serduszko, wpisujesz link do zdjęcia pomiędzy tagi img. Link do zdjęcia otrzymujesz umieszczając zdjęcie na internecie. Zdjęcie umieszczasz na internecie za pomocą dowolnej strony hostującej zdjęcia. Podać może adres? Służę. Na przykład imgur.com. Może instrukcję jak zrobić upload zdjęcia na imgur?
[#20] Re: Amiga 4000 spontan

@recedent, post #16

Recedencie, lekkie offtopiki wrzucasz do hyde parku a tego wątku zamknąć nie potrafisz?
Parallaxa Wam tu brakuje czy jak?
Serio nikogo tutaj nie dziwi dziwne namnożenie się podobnych tematów ostatnio na forum?
To jest beznadziejne trollowanie. Nic innego.
Zamknijcie ten (i jemu podobne) wątki bo one tylko do tego się nadają.
[#21] Re: Amiga 4000 spontan

@michalmarek77, post #20





a4000 w częściach
[#22] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #21

weź się uspokój człowieku serio mowie nic nie swiruje
[#23] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #22

http://www.fotosik.pl/zdjecie/51ae966a20e0dd5f
[#24] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #17

Jak sprzedasz Amigę to pomyśl o spontanicznym zakupie słownika języka polskiego i spontanicznym i regularnym zapoznawaniu się z jego treścią, bo to z pewnością bardziej Ci się przyda. Nie jestem polonistą, ale tego co piszesz nie da się czytać. A tak poza tym to nie trolluj. Naprawdę jest wiele innych ciekawszych zajęć niż spędzanie czasu na trollowaniu.
[#25] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #23

http://images78.fotosik.pl/308/6cefbad33924d17dmed.jpg
[#26] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #23

Blogoslawieni, ktorzy nie widzieli a uwierzyli

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2016 09:58:30 przez lekarz_med
[#27] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #21

Pozwoliłem sobie zrobić zrzut ekranu zdjęcia, któe zamieściłeś.
Zaznaczyłem też interesujacy fragment.


Moderacjo. Czyń swą powinność.
[#28] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #25

Mam wrazenie ze albo każdy myśli ze klamie o tej amidze albo mi zazdrości
[#29] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #28

Napisalem ze biore.
Jakbys chcial sprzedac to bys odpisal a nie sie produkowal na forum.
[#30] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #28

znaczy co zaznaczyles nie wiem o co chodzi
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem