kategoria: A4000
Wątek zamknięty
[#31] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #30

acha już wiem co zobaczyles ze zdjecie wykonane w innej dacie człowieku w kamerce jest data zmieniona
[#32] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #31

wyslalem ci nr tel na prv weź albo woj. nr wyślij albo zadzwon
[#33] Re: Amiga 4000 spontan

@lekarz_med, post #29

Pierwszy to Ty nie jesteś. Ale w tej kolejce to umiesz sie rozpychać.
[#34] Re: Amiga 4000 spontan

@JacK_Swidnik, post #33

Jestem, jestem
Kupione

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2016 10:18:24 przez lekarz_med
[#35] Re: Amiga 4000 spontan

@Adamza, post #1

Myślę że jeśli chcesz sprzedać to pora zamieścić ogłoszenie w dziale Giełda. Wystaw za tyle za ile kupiłeś doliczając sobie jeszcze trochę marży. Dobrym pomysłem jest też wrzucenie zestawu na Allegro, wtedy w aukcji dostaniesz tyle ile aktualnie zestaw jest wart. Jeśli będziesz miał kłopot z uruchomieniem sprzętu, sprawdzeniem czy wszystko działa itp. to śmiało zakładaj nowy wątek na forum. Ten - myslę - jest już niepotrzebny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem