kategoria: A600
[#1] Wypasiony pulpit A600
Witam !

Chciałem was poprosić o podzielenie się najbardziej wypasionym pulpitem jaki udało się Wam uzyskać na konfigu A600+2MB chipu+9MB fastu.
Wrzucie foto i napiszcie jakie nakładki wrzuciliście.

Dzięki.OK
[#2] Re: Wypasiony pulpit A600

@vicol, post #1

Ja właśnie ogarniam jak najbardziej wypasiony pulpit na a600 2mb chip wb3.1 - bez fastu. Dam rezultaty..
[#3] Re: Wypasiony pulpit A600

@vicol, post #1

Podłącze się do prośby z takim dodatkowym... dodatkiem
Jak już się pochwalicie, dajcie opis co i jak doinstalować żeby mieć owe gadgety.
[#4] Re: Wypasiony pulpit A600

@vicol, post #1

Nic wielkiego, ale ten pulpet do a600 póki co najbardziej mi się spodobał z tego co widziałem.

[#5] Re: Wypasiony pulpit A600

@vicol, post #1

Ostatnio na forum Sir_Lucas podał fajny link do upiększenia WB Są tam też fajne tapetki do ściągnięcia.
[#6] Re: Wypasiony pulpit A600

@zeter, post #5

Super o coś takiego chodziło. Wrzucajcie dalej
[#7] Re: Wypasiony pulpit A600

@Sokok, post #4

Zawsze wyłączałem ramkę w Workbenchu. Nie wiem po co ja zostawiać.
[#8] Re: Wypasiony pulpit A600

@ZbyniuR, post #7

Czasem się przydaje, do ukrycia wyciągnięcia czegoś.
[#9] Re: Wypasiony pulpit A600

@Sokok, post #4

To jest 640x512?
Bo MagicWB wygląda fatalnie w niższych rozdzielczościach, a powyższej nie dało się używać na 68000 z Fastem ze względu na ślimacze działanie
[#10] Re: Wypasiony pulpit A600

@Jacques, post #9

Był kiedyś na CoverCD w MA zestaw mini ikonek do MagicWB, z pomniejszoną wysokością o połowę, dla tych co nie lubią interlejsu. Były lżejsze a nadal wyglądały fajnie. Pamiętam że żałowałem że nie doczekałem się tego do NewIcons.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem