kategoria: A1200
[#31] Re: Kick cloanto 3.1, problem.

@dez3, post #30

Z z tego wszystkiego uwaliła mi sie partycja systemowa którą miałem w sfs, teraz pokazuje custom file system. wszystko zaczęło strasznie wolno chodzić jak bym miał 5mhz procka. Czy to przez zniknięcie sfs??
[#32] Re: Kick cloanto 3.1, problem.

@mwb113, post #22

Dalej problem.

FastAta zbudowana jest tak, że ma krótsze podstawki pod Kick. Jest to zrobione pewnie w tym celu aby nie wpiąć źle Romów.

U mnie Cloanto nie działa z Fastata.
Cloanto jest dłuższe od oryginalnego kicku o jedną nóżkę (łącznie dwie)

Czy aby Cloanto działało z FastAta to muszę dorobić jakieś połączenie, tak aby wiszące w powietrzu nóżki dotykały oryginalnych podstawek w Amidze ?

Cloanto działa bezpośrednio wpięte w płytę...

FastAta sprawna, kick 3.0 startuje w niej.
[#33] Re: Kick cloanto 3.1, problem.

@ponior, post #31

Nie może ci zniknąć SFS (czy inny system plików) i dalej działać, nawet wolno. Jeśli partycja w jakiś sposób sprawia problemy, to skopiuj sobie z niej wszystkie dane na inną, sformatuj tą problematyczną (ew. zmień system plików, jeśli masz takie życzenie) i skopiuj z powrotem te dane. Następnie odpal i powinno być po kłopocie. Jeśli występuje dalej, to zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z forum ppa lub znajomym Amigowcem OK
[#34] Re: Kick cloanto 3.1, problem.

@Hubez, post #32

Możesz podłączyć do nich masę przez rezystor jakiś i zobaczyć, czy ci się uruchomi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem