[#1] Viper 520 kilka pytań
Wpadło mi takie rozszerzenie do Ami,
link
będzie pracowało wraz z A500+, pytania moje brzmią:
- Jak to wsadzić prawidłowo żeby działało
- Nie będzie się źarło z Kickiem 3.1?
- Może macie jakieś dodatkowe wskazówki?

Zapoznałem się z artykułem na PPA ale mimo tego pytania są, bo wiem że ktoś z forum posiada te karte.
[#2] Re: Viper 520 kilka pytań

@BomberMAX, post #1

Delikatnie wsadzic, co by pinów nie pogiąć, z kickiem 3.1 nie ma problemów, z kartami CF też nie ma.
[#3] Re: Viper 520 kilka pytań

@BomberMAX, post #1

Instrukcja obsługi jest po Niemiecku. Ale są obrazki, w ogóle to ciekaw karta IDE jest dzięki Gayle. Czyli transfery powinny być przybliżone do A600/A1200. Możesz zainstalować eide aby podnieś prędkość, chyba?

Bo widzę że masz od razu z Garym na kabelku. Nie wiem o co z tym chodzi bo instrukcja jest DE ale ja by to zamontował tak jak było wcześniej i zobaczył czy działa. Coś tam pisze o Mini Megi Chip.
[#4] Re: Viper 520 kilka pytań

@TechNineWonder, post #3

Dzięki za pomoc, a powiedzcie mi co to za przeróbka z tym PINem przy slocie rozszerzeń (lewa strona na zdjęciu)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem