kategoria: A1200
[#1] Dysk 10giga
Podłączał któryś z kolegów do A 1200 klasycznej dysk 10 giga od laptopa bo podzieliłem dysk na 4 partycje po 2 giga i po sformatowaniu ostatniej pierwsza zaczęła wykazywać błędy a wcześniej nie było.Dysk jest dobry sprawdzany na PC.
[#2] Re: Dysk 10giga

@adammis56, post #1

Tak. Działają dyski 10GB, 20GB, 40GB i masa innych też.
[#3] Re: Dysk 10giga

@adammis56, post #1

Potrzebujesz nowszego scsi.device.
[#4] Re: Dysk 10giga

@_arti, post #3

Czyli KickStarta 3.1?.
[#5] Re: Dysk 10giga

@adammis56, post #4

nowszego scsi.device a nie kicka 3.1
[#6] Re: Dysk 10giga

@misiek2, post #5

A skąd załatwić?
[#7] Re: Dysk 10giga

@_arti, post #3

Ja kiedyś na dysku 40GB założylem partycję startową 2GB i po zainstalowaniu systemu + dodatkowego softu mogłem zagospodarować resztę dysku, tak to działa zawsze czy są wyjątki?
[wyróżniony] [#8] Re: Dysk 10giga

@adammis56, post #6

Tu masz jakiś tutorial link Działa :) U mnie niestety dysponuję 8 gb z 10 gb. Gdzieś popełniłem błąd. W każdym razie mam dysk z SFS i śmiga u mnie już około roku.



Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 20:18:27 przez misiek2
[#9] Re: Dysk 10giga

@_arti, post #3

Skąd to nowe scsi.device nabyć?.
[wyróżniony] [#10] Re: Dysk 10giga

@adammis56, post #9

Wysłałem cały opis na e-maila.
[#11] Re: Dysk 10giga

@pong777, post #10

Wielkie dzięki tak skutecznej i wyczerpującej pomocy to dawno nie miałem .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem