kategoria: A4000
[#1] Konfiguracja OS3.9 dla KS3.9 BB1.2.3.4
Witam.
Zostałem użytkownikiem KS 3.9 z BB1.2.3.4 w A4000 i mam wątpliwość co do poprawnego przygotowania systemu OS3.9 , w związku z tym mam kilka pytań.
1. Czy do OS3.9 obowiązkowo trzeba doinstalować BB 1-2-3 i 4 ?
2. W katalogu devs plik AmigaOS ROM Update trzeba przenieść w inne miejsce lub zmienić jego nazwę, i to wszystko ?
3. Trzeba edytować NSDPatch.cfg ? jeśli tak to które wartości ?
4. W S-S zaraz za SetPatch mam dopisać NOROMUPDATE QUIET ? czy SKIPROMUPDATE QUIET ?
5. Coś jeszcze potrzeba zrobić w S-S lub DEVS ?
Z góry dziękuję za pomoc
[#2] Re: Konfiguracja OS3.9 dla KS3.9 BB1.2.3.4

@neuron55, post #1

1. powinno się - naprawiają kilka istotnych bugów w systemowych aplikacjach;
2. po co?;
3. nie;
4. nie, po co?;
5. o ile nie zmierzasz kombinować z jakimiś niestandardowymi bibliotekami, to nie;
[#3] Re: Konfiguracja OS3.9 dla KS3.9 BB1.2.3.4

@neuron55, post #1

1. daj 1 i 2
[#4] Re: Konfiguracja OS3.9 dla KS3.9 BB1.2.3.4

@neuron55, post #1

2. W katalogu devs plik AmigaOS ROM Update trzeba przenieść w inne miejsce lub zmienić jego nazwę, i to wszystko ?

Plik ten w devs powinien się nazywać AMIGA ROM Update bez rozszerzenia .bb-2 czy coś podobnego. Tego pliku nie powinno być jeśli masz niestandardowy kickstart (np. zrobiony remusem zawierającym już te nowe biblioteki).
[#5] Re: Konfiguracja OS3.9 dla KS3.9 BB1.2.3.4

@neuron55, post #1

Zapytaj sprzedawce.
[#6] Re: Konfiguracja OS3.9 dla KS3.9 BB1.2.3.4

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

Czy ktoś posiada konfigurację A4000D, KS 3.9 BB 3 i 4 1MB ?
Jeśli tak, to jak poprawnie wyedytować startup sequence w OS3.9 żeby było dobrze ?
Niestety porady kolegów nic nie dały.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem