[#1] ClassicWB - System.zip
Czy ktoś ma może z pakietu ClassicWB(najlepiej wersję ADVSP) plik System.zip do ściągnięcia z netu? Nie chcę przechodzić instalki pakietu przez emulator na piecu. A inaczej tego się nie da zrobić z tego co przeczytałem, tylko przez emulator. Ile miejsca potrzebuję na dysku aby zainstalował się ten pakiet? Pliko partycja zajmuje prawie 500MB, jak dobrze pamiętam.
[#2] Re: ClassicWB - System.zip

@Tomski, post #1

Uruchomiłem emulator(grrrrrrrrr) i mam już, prawie System.zip. Teraz mam inne pytanie jak odinstalować z tego pakietu Scalos? Nie potrzebuję go gdyż planuję przejść na Magellana II.
[#3] Re: ClassicWB - System.zip

@Tomski, post #2

Podmień/wykasuj LoadWB i ewentualnie inne śmieci w Startup-Sequence, User-Startup, WBStartup, itp.

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2016 01:54:46 przez Andrzej Drozd
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem