kategoria: A500
[#31] Re: A500 nowy nabytek i problem.

@Arturo, post #30

No wydaje mi sie, że to rozszerzenie działało by dobrze na płycie z 512 KB Chip ram. Ale na Twojej z 2 Mb Chip to nie koniecznie. Pisałem Ci, że u mnie nie chciało działać na płycie Rev 6 z 1Mb Chip.
[#32] Re: A500 nowy nabytek i problem.

@Marcin74, post #31

Po za tym pamięć dokładana pod klapkę nie będzie działać jako pamięć fast. Żeby mieć pamięć fast to musisz mieć proteinkę albo coś podobnego pod procek.
[#33] Re: A500 nowy nabytek i problem.

@Marcin74, post #31

Tez tak mysle, mam identyczne rozszerzenie i na 6A z 512Chip dziala normalnie. Nie wiem czy A580 dla A500Plus nie powinno miec oznaczenia "PLUS"?
[#34] Re: A500 nowy nabytek i problem.

@Geeman, post #33

Czy mam rozumieć, że mod na 2MB chip blokuje możliwość dołożenia pamięci pod klapką? Może ktoś to potwierdzić?
[#35] Re: A500 nowy nabytek i problem.

@Arturo, post #34

Więcej niż 2MB CHIP nie osiągniesz w żadnej Amidze, jedynie jeżeli ta pamięć pod klapkę by miała działać to jako 0.5MB SLOW
[#36] Re: A500 nowy nabytek i problem.

@superbonio, post #35

Nie chodzi mi o więcej pamięci CHIP. Moja A500 ma 2 MB CHIP (opis i zdjęcia mojej płyty są w tym temacie). Pytam o to czy po tym modzie zamknąłem sobie możliwość użycia rozszerzenia pamięci pod klapką.
[#37] Re: A500 nowy nabytek i problem.

@Arturo, post #36

Tak
[#38] Re: A500 nowy nabytek i problem.

@sebar27, post #37

Dziękuję :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem