[#31] Re: Indivision AGA (A1200) - solidne mocowanie wtyku DVI w obudowie

@Krashan, post #30

A potem sam nie wiem, najszybciej by było na swoim blogu, ale może do czegoś drukowanego?...


Amigazyn ?
[#32] Re: Indivision AGA (A1200) - solidne mocowanie wtyku DVI w obudowie

@Krashan, post #30

Do Indi zdecydowanie należy mieć monitor z wejściem DVI. VGA też działa, ale konfiguracja z reguły jest wtedy trudniejsza.


Ja jeszcze nie mam Indi. Odkładam kasę i zastanawiam się jaki z niej będzie pożytek. Niestety u mnie nie ma na monitorze DVI. Mam VGA lub 2xHDMI. Zorientowałem się, że są kabelki ze złączem na jednym końcu DVI a na drugim HDMI.

Obecnie podpinam Amigę jednocześnie pod dwa złącza w monitorze - SCART i VGA. Kiedy przypadkiem/z zamysłem Ami przełączy się na tryb niewyświetlany na SCART zmieniam źródło obrazu z SCART na VGA pilotem.

Co do opisu to najpierw muszę go ukończyć. A potem sam nie wiem, najszybciej by było na swoim blogu, ale może do czegoś drukowanego?...


Taka czy taka forma nie ma znaczenia. Ważne aby gdzieś poczytać o tym. Zakup planuję dopiero na święta pod warunkiem, że będzie tego warta.

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2016 20:25:24 przez Tomski
[#33] Re: Indivision AGA (A1200) - solidne mocowanie wtyku DVI w obudowie

@Tomski, post #32

Niestety u mnie nie ma na monitorze DVI. Mam VGA lub 2xHDMI. Zorientowałem się, że są kabelki ze złączem na jednym końcu DVI a na drugim HDMI.


Podłączałem Indi przez HDMI (przejściówka DVI->HDMI + przewód HDMI i działa idealnie - jak po DVI.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem