[#1] Słuchawki Mono
Hej, chciałbym zorientować się czy słuchawki, które posiadają przełącznik trybu pracy Mono/Stereo zadziałają poprawnie z Amigą, tj. czy w trybie Mono w obu słuchawkach będzie leciał ten sam dźwięk - z obu kanałów?
[#2] Re: Słuchawki Mono

@Hexmage960, post #1

Tak. A zamierzasz korzystać z tych słuchawek podłączając je do wzmacniacza, czy chcesz bezpośrednio do gniazd Amigi się podpiąć? W tym drugim przypadku wzmocnienie może być niewystarczające ze względu na poziom wyjściowy sygnału.

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2016 19:35:57 przez NeckUno1
[#3] Re: Słuchawki Mono

@NeckUno1, post #2

Dlaczego?
Ja tak mam, słuchawki bezpośrednio pod wyjście audio podpięte. Poziom dźwięku dla starego metala jest ok :D
[#4] Re: Słuchawki Mono

@NeckUno1, post #2

W przypadku A1200 zamierzam skorzystać ze wzmacniacza. A w przypadku Amigi CDTV i CD32 z wyjścia słuchawkowego Amigi
[#5] Re: Słuchawki Mono

@softiron, post #3

Dużo zależy od samych słuchawek, różne modele mają różne impedancje co przekłada się z kolei na ich efektywność. Tak przy okazji, jaki słuch ma stary metal?
[#6] Re: Słuchawki Mono

@NeckUno1, post #5

Tak przy okazji, jaki słuch ma stary metal?

Metale maja zazwyczaj drugi stopien muzyklanosci. Juz tlumacze.
Pierwszy stopien jest w wtedy ze "jak graja to slysza".
Drugi stopien jest gdy da sie okreslic "czy glosno, czy cicho"
[#7] Re: Słuchawki Mono

@Phibrizzo, post #6

Ok, to wszystko tłumaczy
[#8] Re: Słuchawki Mono

@Hexmage960, post #1

Są. Mam nawet takie. Ale amige można podłączyć też mono jednym czinczem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem