[#31] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@_arti, post #24

Ultimate byłby spoko jak by miał 060, projekt mega zaawansowany i taka lipa że nic z tego nie będzie :/
Ja i tak mam nadzieje że to nie fake, oni mają doświadczenie, robili najlepszejsze karty do amigi, jak fake to trudno, jakoś strasznie się nie napalam, ale było by świetnie jak by to była prawda :)
[#32] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@skipp, post #29

Ciekawi mnie dlaczego na zachodzie o tym cicho.
[#33] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@spidi, post #32

Zapytaj ich sam

info@p-5.eu
[#34] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Vato, post #33

Nie muszę
[#35] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Sir_Lucas, post #1

Sprawdziłem -> spółka o takiej nazwie: phase 5 digital products UG (haftungsbeschränkt) została faktycznie założona, ma kapitał zakładowy 100 EUR, rządzi tam niejaki: Fernandez Gomez
Na VIES można też sprawdzić że ma aktywny europejski numer podatkowy, który jest aktywny.

I to tyle faktów, na FB ma w znajomych Petra T.
Żarcik można zrobić 100 EUR-200 EUR, rejestrując firmę, kupując domenę i wrzuceniem kilku fotek i wpisów do katalogu, ale w sumie po co?
[#36] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Raybeez, post #35

Też to wczoraj posprawdzałem. Salvador Fernandez-Gomez to gość który był w bPlanie a wcześniej ponoć w phase5 tuż przed końcem działalności. Na fejsie jeden gość wspomniał o nim, że bywał już na A1k.org i się udzielał. Ponoć dysponuje jakimiś informacjami z tamtych czasów. Czy ma na te informacje kwity - to zupełnie inna inszość. Być może daje tylko twarz dawnym twórcom, którzy wielokrotnie twierdzili, że nie wrócą ale nagle wizja pieniędzy z rynku retro ich przekonała? A być może sam chce spieniężyć jakieś stare informacje? Może gdzieś zostały płytki/części i można złożyć parę kart? Pożyjemy, zobaczymy.
[#37] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Raybeez, post #35

O ja pier....

Salvador Fernandez-Gomez
[...]

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2016 12:20:57 przez Vato

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2016 21:33:33 przez moderator
[#38] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Vato, post #37

Okej, nic się nie stało, możemy się rozejść, fałszywy alarm :D
[#39] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@baderman, post #38

jak widac fernando nie tracil czasu i zalozyl 5 firm:
https://www.moneyhouse.de/Fernandez-Salvador

EntscheiderFernandez Gomez Salvador Aktuell tätig für: phase 5 digital products UG (haftungsbeschränkt) Wohnort, Alter und
weitere Verbindungen Fernandez Gomez Salvador in Bad Vilbel ist seit April 2016 Geschäftsführer der phase 5 digital products UG. Fernandez Gomez Salvador Aktuell tätig für: Commodore Büromaschinen UG (haftungsbeschränkt) Wohnort, Alter und
weitere Verbindungen Fernandez Gomez Salvador in Bad Vilbel ist seit April 2016 Geschäftsführer der Commodore Büromaschinen UG. Fernandez Gomez Salvador Aktuell tätig für: Concorde Media UG (haftungsbeschränkt) Wohnort, Alter und
weitere Verbindungen Fernandez Gomez Salvador in Bad Vilbel ist seit April 2016 Geschäftsführer der Concorde Media UG. Fernandez Gomez Salvador Aktuell tätig für: Amiga Technologies UG (haftungsbeschränkt) Wohnort, Alter und
weitere Verbindungen Fernandez Gomez Salvador in Bad Vilbel ist seit April 2016 Geschäftsführer der Amiga Technologies UG. Fernandez Gomez Salvador Aktuell tätig für: FWD Fernsehwerbung Deutschland GmbH Wohnort, Alter und
weitere Verbindungen Fernandez Gomez Salvador in Bad Vilbel ist seit September 2007 Geschäftsführer der FWD Fernsehwerbung Deutschland GmbH.
[#40] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@baderman, post #38

fałszywy alarm


Niestety. A juz prawie sie dalem nabrac.
[#41] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@_Skiba, post #27

Smiech Smiech Smiech Smiech Smiech Smiech Smiech Smiech
[#42] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@aszu, post #39

Idę po swoją kratę...
[#43] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@aszu, post #39

Temat spokojnie do zamknięcia w takim razie
[#44] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@_arti, post #42

Idę po swoją kratę...
A ja wracam do Quartusa i uczenia się na pamięć dokumentacji 68020...
[#45] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Krashan, post #44

Krashan, znowu w Tobie nadzieja! :)
jak do tego fpga dodasz jeszcze prometeusza - ludzie Cię ozłocą! :)
[#46] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Krashan, post #44

"Jeden Kra$hcore (Cra$hcore ? Ca$hcore ?) by rządzić wszystkimi... "
A tak serio - powodzenia życzę ! OK



Ostatnia aktualizacja: 23.09.2016 16:38:48 przez pisklak
[#47] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@pisklak, post #46

"Jeden Kra$hcore (Cra$hcore ? Ca$hcore ?) by rządzić wszystkimi... "

Krashan to masz już gotową nazwę Kra$hcore dla swojej implementacji rdzenia 68k szeroki uśmiech
[#48] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@spidi, post #47

A jednak coś może być na rzeczy. Pan Fernandez-Gomez twierdzi, ze rok załatwiał wszystkie kwity. I że ma komplet: projekty pcb, wsady cpldków, co ino. Tu przykład z Blizza1260. Cóż, zobaczymy.
[#49] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@baderman, post #48

A teraz będzie siedział kolejny rok i przerabiał te projekty na RoHS? Oh please... A "nowe Blizzardy" mają mieć ponoć zworkę "free beer and sex". Marzyciele, psia mać...
[#50] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@recedent, post #49

Cóż, zobaczyny. Cudów się nie spodziewam, ale skoro ktoś sobie zadał trochę trudu, to może akurat. Tymczasem poczekam na KrashCore, bo po prostu wiem, że "Krashan can deliver" ;) </wazelina_mode> #słodźmyabedzienamdane
[#51] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@baderman, post #50

Ale ile trudu? 100 Eurasów żeby założyć domenę, [...]?

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2016 21:35:55 przez moderator
[#52] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@recedent, post #51

poczytaj trochę komentarzy na ich FB dają też print screeny z tego co mają.. Wygląda to dosyć sensownie
[#53] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@baderman, post #50

Mam prośbę, żeby nie rozwijać na forum tematu tak zwanego „KrashCore”, ponieważ na dzień dzisiejszy coś takiego nie istnieje w nawet najbardziej śladowej formie. A niektórzy forumowicze odczuwają w efekcie napadowy ból siedzenia, nie przysparzajmy im cierpień, to niehumanitarne.
[#54] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Sir_Lucas, post #1

Z FB (przed chwilą):

phase 5 digital products

Hello Sébastien, no there is no old stock. Old stock was completely sold out years ago. Customers are going to recieve fresh und new produced cards with warranty. This can be approved and certified. Furthermore the new PCBs are branded with new information of the new company and of the PCB manufacturer. There is no way this could happen in the past. So old stock is impossible. Beside of that, for any old stock we did not need to have such an hughe effort and rise up a Company that cost money with authorities, lawyers, notary, office rent, phone lines, permision for sale of electronic devices and much more. This could have been sold at any time privately. So only NEW cards. Thank you for your attention


Lubię to! · Odpowiedz · 4 min
[#55] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Vato, post #54

Andrzej Vato "So only NEW cards." When?
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 1 godz.

phase 5 digital products
phase 5 digital products soon means that we will not provide the exact week, as it depends on different factors, but means this year 2016

Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą
[#56] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Vato, post #55

Tak czy inaczej, ja mam już od ponad 16 lat (i duuużo dłużej) w swoich dwóch A1200 dwie karty - Apollo 040/40 MHz oraz BlizzardPPC 040/40 MHz. Zastanówcie się, dlaczego nie chcę ich wymieniać na Vampire dla A1200 (o ile powstanie)?
Po co? No właśnie, czy mam przypominać o tych filmach 720p? No dobra 480p?
Dlaczego mam wymieniać "to samo" na "to samo"? Przecież to jest nielogiczne.OK

No i druga sprawa. Dlaczego męczyć się z 060? Krashan już skromnie napisał o 020. To ma sens.
[#57] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Andrzej Drozd, post #56

Dlaczego męczyć się z 060? Krashan już skromnie napisał o 020.
Jest jeden dobry powód, mianowicie oprogramowanie napisane tak, że nie działa na 68020.
[#58] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Andrzej Drozd, post #56

Dlaczego mam wymieniać "to samo" na "to samo"? Przecież to jest nielogiczne

Nie chcesz iść tędy którędy idą trendy?
[#59] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Krashan, post #57

Czyli dema. Moim zdaniem 020 + koprocesor w pełni wystarczy.
[#60] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Kilos, post #58

Nie chcesz iść tędy którędy idą trendy?


Nie chcę, bo to komplikuje życie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem