kategoria: A600
[#61] Re: Vampire V2 problem

@skipp, post #58

Strzałka powinna być sfrezowana, ale ona nie ma nawet 0,5mm, także wątpię żeby na dłuższą metę to był powód, podstawki są lipne, ale imho jakkolwiek powinno to działać...
[#62] Re: Vampire V2 problem

@skipp, post #58

też myślałem o tej strzałce ale podstawka dolega do płyty idealnie
[#63] Re: Vampire V2 problem

@QUAD, post #62

dolegać może idealnie, ale czoło powinna mieć zeszlifowane praktycznie do samych styków, a tu widzę, że jeszcze trochę brakuje
[#64] Re: Vampire V2 problem

@QUAD, post #62

Mi tez przylegala super jak robilem Vampire 1, a chodzoc nie chcial za kazdym razem. Po wymianie okazalo sie ze dzial za kazdym razem kiedy sciagalem i nakladalem. Poza tym przy fastach A600 byl podobny problem na poczatku. To jest najczulszy punkt polaczenia w A600.
[#65] Re: Vampire V2 problem

@Architect1200, post #64

strzałki już nie ma ale problem pozostał, wydaje mi się że coś jest uwalone bo strasznie się grzeje ten cyklon b
[#66] Re: Vampire V2 problem

@QUAD, post #65

One się tak grzeją. Mój też parzy, ale działa normalnie (pomijając, że sam wyskakuje od czasu do czasu:))
[#67] Re: Vampire V2 problem

@QUAD, post #65

Trzeba całą powierzchnię podstawki zeszlifować.
[#68] Re: Vampire V2 problem

@sordan, post #66

To wszystko przez Ciebie :P
wykrakałeś haha

a tak na poważnie to nie udało mi się uzyskać znowu tego obrazu na hdmi dziwne to jest, jak bym wiedział że jest sprawny na 100% to bym fakt go wlutował na stałe
[#69] Re: Vampire V2 problem

@QUAD, post #68

Troche nie rozumiem czemu od razu podpinasz pod HDMI do testow? Zeby ci sie system wyswietlil pod HDMI to i tak wczesniej musisz odpalic wizje pod RGB, zainstalowac sterowniki RTG i dopiero wtedy bedziesz mogl pod HDMI odpalac majac w devs/monitors odpowiedni sterownik. Wiec jakiekolwiek testy samej karty rob tylko pod RGB.
[#70] Re: Vampire V2 problem

@sordan, post #69

Robiliśmy pod RGB.
[#71] Re: Vampire V2 problem

@Vato, post #70

No to jednak wykrakałem

Dodane: majsta wspominal cos o USB Blasterze. Jakbys QUAD potrzebowal takowego to daj znac. Moge ci pozyczyc i wyslac poczta.

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2016 16:10:01 przez sordan
[#72] Re: Vampire V2 problem

@sordan, post #69

Jak V2 nie pokazuje od razu obrazu na HDMI i nie odgrywa melodyjki to nie ma opcji aby się zabotowała.

To znaczy na HDMI zawsze jest obraz powitalny i on musi być. Gdy go nie ma trzeba zrobić reset z zasilacza, przynajmniej w mojej wersji tak jest.

Przeważnie po jakimś poważniejszym Guru karta nie chce się podnieść i trzeba resetować zasilaczem.

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2016 16:18:18 przez TechNineWonder
[#73] Re: Vampire V2 problem

@sordan, post #71

Już to ustrojstwo zamówiłem 50 nie majątek a moze sie kiedyś przyda :)
Oczywiście dzięki za propozycje
[#74] Re: Vampire V2 problem

@QUAD, post #65

Jak obiecałem, dodaje foto na jakie wymieniam ja. Skuteczność tylko mogą potwierdzić już osoby które maja zamontowane.

[#75] Re: Vampire V2 problem

@Architect1200, post #74

Od razu mnie odrzuca jak widzę te podstawki po prawej, problem z podstawkami przewlekanymi to ten profil styków, który ledwo co dotyka procesora, przy podstawkach SMD jest już lepiej, choć można trafić tez takie badziewne jak THT. Podstawki Architecta w dodatku mają zwiększoną siłę docisku.
[#76] Re: Vampire V2 problem

@QUAD, post #1

Panowie, jak już niektórzy wiedzą otrzymałem nowego vampira, jak chodzi o Majstę to miałem z nim ciągły kontakt, poprzednią kartę próbowaliśmy uruchomić poprzez flashowanie zdalne ale niestety nie pomogło więc Majsta napisał żebym jemu odesłał kartę i on przyśle nową. Trochę to długo trwało ale głównie z mojej winy, byłem zapracowany i nie mogłem wysłać karty, w końcu się udało i po tygodniu miałem nową kartę. Karta, która przyszła była ładnie zapakowana w czarne pudełko z logiem nietoperza :) w środku była sama karta w folii, chyba antystatycznej, tym razem po wyjęciu karty z pudełka i zamontowaniu jej w A600 ruszyła z kopyta, działa doskonale, i jak tylko mam chwilę to klikam sobie na A600, nie zaobserwowałem do tej pory jakiś dziwnych zachowań, system działa bardzo stabilnie i przede wszystkim mega szybko, widać że chłopaki się bardzo starają, jest estetyczne opakowanie, wiem że to są detale ale widać że są zmiany na lepsze, trzymam kciuki za kolejne vampirki i czekam na FPU bo tego mi na razie brakuje.
[#77] Re: Vampire V2 problem

@QUAD, post #76

ładnie zapakowana w czarne pudełko z logiem nietoperza

Pudełko powinno być w kształcie trumny jak na vampira przystało
...nie pomyśleli, cóż
[#78] Re: Vampire V2 problem

@QUAD, post #76

Karta nie odskakuje? Ja profilaktycznie wysłałem swoją do Architecta i jestem cholernie zadowolony. Podstawka trzymie procesor tak, że ciężko ją oderwać. Vampir działa stabilnie jak skała a ja nie muszę co jakiś czas dociskać go paluchem coby Amiga się odpaliła.
[#79] Re: Vampire V2 problem

@QUAD, post #76

@QUAD
Będziesz może ze swoją zwampirzoną A600 na jakimś najbliższym amiparty?
[#80] Re: Vampire V2 problem

@R-Tea, post #79

Amiparty, Chełm, luty :)
[#81] Re: Vampire V2 problem

@QUAD, post #80

Uuuuu..... daleko. Chyba jednak poczekam dłużej i znów nawiedzę Siemianowice.
[#82] Re: Vampire V2 problem

@R-Tea, post #81

SACP najbliższy to początek lutego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem