[#121] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #120

No i jak podliczyłeś już kasę ?
[#122] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Jacol, post #121

Teraz Arti zrobi preorder kart z Phase5 i odleci ;)
[#123] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Jacol, post #121

Jeszcze nie. Przerąbany tydzień. Jutro.
[#124] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #123

Jutro liczysz kasę, robisz preorder na karty p5 czy odlatujesz do Ekwadoru? MSPANC ;)
[#125] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@baderman, post #124

Ja obstawiam że wszystko przepuści w Totka
[#126] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@pisklak, post #125

Finalna lista prezentuje się następująco.

Generalnie nic nam raczej nie zabraknie (różnice kursowe), tylko prosiłbym, żeby osoby, które nie wpłaciły całej kwoty (albo zżarły je opłaty), dorzuciły resztę.
[#127] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #126

A skad sie wziely 76 grosze u mnie extra?
Az sprawdzilem raz jeszcze przelew i jak bum cyk cyk jest 80.00 zl.
[#128] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@sordan, post #127



odsetki

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2016 12:35:38 przez Dorian3d
[#129] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@sordan, post #127

Y, pomyliłem rzędy. To na konto @lord_spider powinno iść Poprawię później.
[#130] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Dorian3d, post #128

odsetki


Teraz już wiadomo po co artiemu te zbiórki - zakłada lokaty jednodniówki i żyje z odsetek. Może to właśnie jest ten "prosty trik dzięki któremu hydraulik z Tkaczewa lata do Wenezueli własnym odrzutowcem"?
[#131] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #126

Ech... fajnie gdyby amigowa społeczność tak samo skutecznie potrafiła wspierać otwarte oprogramowanie. Gdyby równie ochoczo szły zrzutki na ficzery AROS'a to pewnie każdy z nas używałby go zamiast OS 3.x. TCP/IP, USB i masa innych fajerwerków, które teraz są płatną opcją, mogłyby być darmowym (no ok... sponsorowanym) standardem...

Źródła AmigaOS 3.x wyciekły do sieci i każdy ma do nich dostęp. Techniką clean room design dałoby się doprowadzić AROS'a do 100% zgodności z AmigaOS. Tylko kto za to zapłaci?
[#132] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #126

Jak przelać kasę na PP, aby wyszło równo 80. Uzupełniłem niedobór z górką, nie mniej dziwne to jest bo przelewając komuś kasę raczej chcę żeby dostał 80 bez względu na koszty własne.
[#133] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@cahir, post #131

Właściciele praw do AmigaOS, marki Amiga etc. ,musieliby przestać traktować Amigę i pozostałości po niej jak coś na czym można ciągle zarobić, potraktować jak hobby i nie straszyć sądami, że o nielubieniu przez część użytkowników x86 czy innej niż M68k architektury nie wspomnę.
[#134] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@codi, post #132

Jeśli pojawiają się jakieś paypalowe opłaty, to trzeba je wziąć na siebie.
[#135] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #134

Bardzo chętnie, ale ich nie widać podczas przesyłania pieniędzy - albo ja jestem za głupi na PP.
[#136] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@codi, post #135

Ja też tego nie ogarniam - czasami jakieś opłaty są a innym razem, przy podobnej transakcji, do tej samej osoby, już nie ma.
[#137] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #136

A to nie jest tak, że zależy jak deklarujesz wpłatę (czy za usługę czy jako gift)?
[#138] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@recedent, post #137

Z tym też bywa różnie.
[#139] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@cahir, post #131

Możemy nie brudzić bieżącego wątku amifilozofią co-by-gdyby i co każdy by używał? AROS budzi raczej politowanie niż jakiekolwiek nadziej, więc to naprawdę zły przykład.
[#140] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #138

E tam różnie. Jak płacisz za towar/usługę to płacisz dokładnie zadeklarowaną kwotę przelewu, a opłaty za operację ponosi odbiorca. Jak płacisz jako gift/do przyjaciela to do zadeklarowanej kwoty PP dolicza opłaty wysyłającemu przelew. Czyli od razu trzeba wpisać założoną kwotę i w następnym kroku dostajemy sumę z opłatami. Zawsze jest tak samo .
[#141] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#142] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#143] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Roadshow - zbiórka :-)
[#144] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@codi, post #135

To chyba zależy od waluty w jakiej jest przelew, a w jakiej jest prowadzona karta.

Robiłem przelew przez PP do arti_ego (w pdfie widzę jako ing?) i pisało, że żadnych opłat jeżeli spełniam wspomniane kryterium. arti_ gdyby coś jednak PP żądał od Ciebie dopłacę ew. różnicę
[#145] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@cahir, post #131

Ech... fajnie gdyby amigowa społeczność tak samo skutecznie potrafiła wspierać otwarte oprogramowanie. Gdyby równie ochoczo szły zrzutki na ficzery AROS'a to pewnie każdy z nas używałby go zamiast OS 3.x. TCP/IP, USB i masa innych fajerwerków, które teraz są płatną opcją, mogłyby być darmowym (no ok... sponsorowanym) standardem...

Różnica jest taka że Roadshow jest i działa co można sprawdzić w jego demie, zatem w miarę wiem za co płacę. Przy AROSie jest sytuacja "zapłaćcie a kiedyś zrobimy", co nie przemawia tak dobrze do wyobraźni.
[#146] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #126

przesłałem dodatkowe 80 groszy, minus 1 grosz kosztów.
[#147] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@sq7bti, post #146

Jakby był ktoś zainteresowany to zrobiłem polskie locale w iso8859 do pakietu RoadShow

Wątek:
link

Tu jest całe localePL już zaktualizowane dla AmigaOS3.9 bb2 w iso8859:
link
[#148] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #126

dopłaciłem resztę przelewem
[#149] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #138

Czy wiadomo kiedy otrzymamy RS?
[#150] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@tcz, post #149

Czekam na wszystkie wpłaty.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem