[#31] Re: Amiga do wspomnień :)

@KM, post #28

Z pomocą w ewentualnej naprawie nie ma większego problemu, a część rzeczy można zrobić u siebie w domu :)
[#32] Re: Amiga do wspomnień :)

@Krashan, post #30

Nie trzeba być elektronikiem, wystarczy być majsterklepką i umieć posługiwać się lutownicą na ocenę "dosteteczną". Np. jakieś 10-15 lat temu nie wiedziałem jak zrobić przejściówkę VGA między A1200 i monitorem VGA (Multiscanem z wejściem VGA). Tzn. szukałem czegoś na Aminecie, jakieś schematy, były fraktale na ekranie, próbowałem inne i generalnie lipa.
Ty zapodałeś fajny schemat. Polutowałem dwie wtyczki z kabelkami. Widać że samoróbka, ale działa do dzisiaj. Jeszcze raz dzięki!
[#33] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga do wspomnień :)
[#34] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga do wspomnień :)
[#35] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga do wspomnień :)
[#36] Re: Amiga do wspomnień :)

@Andrzej Drozd, post #34

Panowie Amiga kupiona, jak dojdzie to się pochwalę :)

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2016 20:28:54 przez Mleko
[#37] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga do wspomnień :)
[#38] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga do wspomnień :)
[#39] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga do wspomnień :)
[#40] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga do wspomnień :)
[#41] Re: Amiga do wspomnień :)

@Krashan, post #30

UAE Rulez! :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem