[#91] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #89

To może podaj już numer konta?
Google pokazuje kurs : 1 EUR = 4.40 PLN (tyle że to średni pewnie)
Masz jakies preferencje jakiego kursu użyć?
[#92] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #77

Hej
utworzyłem Google Sheet - czekamy do dzisiaj do 00:00 (no może jutra 00:00) z zamknięciem listy
link

Ale wiesz, że są osoby które tak super codziennie tu nie patrzą a ten post też trochę znika w otchłani.
Spokojnie - potrzeba trochę czasu na to.
[#93] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Vato, post #92

no też się obawiam że będzie problem z takim ograniczeniem czasowym i płatnościami.
wlaśnie przez okres świąteczny i urlopowy (ludzie mają 100 rzeczy innych na głowie do przygotowania)

To powinno iść na główną jako temat z podświetleniem (może pomoże).
[#94] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #89

No juz jest wszystko ustalone. Ten co chce zaplacic po nowym roku to nie dostanie zadnych klawiszy

Czasu bylo mnostwo. 36 dni temu pisalem o zbiorowej akcji na klawisze w tym watku. Bylo wystarczajaco duzo czasu zeby to ogarnac. Jesli ktos chce sobie placic 10 stycznia to sorry, ale nie przejdzie. Siano ma sie zgadzac max do srody i tyle - takie sa wytyczne Phila, ktory jakby na to nie patrzec robi nam olbrzymia przysluge.

Phil ustalil wiec ze mna termin na srode, jednak to nie bedzie jeszcze koniec zbiorki na Kikcstarterze wiec jak sie spoznimy dzien czy dwa to tragedii nie bedzie i bez problemu bedziemy mogli zaplacic dzien czy dwa dni pozniej. Najwazniejsze na juz jest to zeby do jutra do 00:00 poznac dokladna ilosc ile potrzebujemy zestawow i to jest nasz deadline jesli chodzi o zapisy. Pozniej jak Phil ustawi juz dajmy na to Pledge na 104 zestawy to juz zwiekszyc, ani zmiejszyc sie tego nie bedzie dalo. Jesli ktos poleci w bambuko i zapisze sie teraz na oficjalna liste z google docs i nie zaplaci do srody i nie bedzie tego ze 30 to mysle, ze nie bedzie problemu jak pokryje kilka dodatkowych zestawow wiec o zadnej stracie tutaj WojT_GL nie ma mowy. Chyba, ze sie nagle wszystko posypie i ze 100 zestawow zrobi sie 40 to wtedy nie damy znac nawet Philowi zeby ustawial dla Nas specjalny pledge.

Dodane: faktycznie teraz zauwazylem, ze na liscie sporo ludzi pisze, ze przelew po nowym roku. Tak czy owak ciagniemy liste dalej i jutro o 00:00 damy znac Philowi jak sytuacja wyglada. Jesli on sie na to zgodzi, ze zapledgujemy dopiero pod sam koniec akcji to bedzie ok, jak odmowi no to nic z tego. To juz zalezy tylko od niego. Bede pisal do niego jeszcze dzisiaj i klekal na kolanach zeby sie zgodzil z wplata po nowym roku.


Ostatnia aktualizacja: 22.12.2016 16:53:03 przez sordan
[#95] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #94

Sordan spoko
Kilka to ogarniemy
Ale nie chcialbym zeby bylo kilkanascie lub cos wiecej
Bo sie wszystko sypnie
Zatem sprezmy sie i jak juz tak daleko jestesmy to go go go
Piszcie kto kiedy moze zaplacic i bedziemy widziec co i jak
Wazne zeby do jutra google sheet byl wypelniony
Dodamy jeszcze kolumne z ukladem klawiatury wiec dopiszcie to tez tam
Admini dajcie to jakos na glowna do aktualnosci zeby bylo widac
[#96] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@amigachelm, post #90

@amigachelm

Dokładnie to miałem na myśli. Moim preferowanym zestawem klawiszy jest: „UK – United States” Dzięki za szybką odpowiedź :)


@WojT_GL

Można dodać dodatkową kolumnę do Google Sheet ? Dzięki temu byśmy podawali layouty nadruków
[#97] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@p0su, post #96

Na stronce z kolorkami widzę zawsze UK. Myślałem, że to oczywiste.

link

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2016 17:08:31 przez Vato
[#98] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Vato, post #97

@Vato

Na www.a1200.net jest literówka, przy drugim układzie klawiatury. Nad zdjęciem klawiatury, zamiast US jest napisane UK. Skopiowałem ten fragment i wkleiłem do swojego wcześniejszego postu. Oczywiście miałem na myśli „US - United States” a nie „UK – United States” Poprawiłem ten wpis w Google Sheet
[#99] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #95

Czy będzie można od razu wpłacić w EUR ?
[#100] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@amigachelm, post #99

Mozna ale konto kest w pl wiec bank i tak przeliczy ;)
[#101] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #100

Czy ktoś wyłożyłby za mnie za 3 zestawy? Wolną kaskę będę miał dopiero w połowie stycznia



Ostatnia aktualizacja: 22.12.2016 21:12:21 przez _arti
[wyróżniony] [#102] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@_arti, post #101

Przy użyciu GIMPa pobawiłem się brakującymi kolorami obudowy transparentnej:



Pozostała część albumu jest tutaj.
[#103] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@_arti, post #101

@_arti

Jeśli chcesz, to mogę za Ciebie wyłożyć... ale ja będę realizował swój przelew za pośrednictwem Poczty Polskiej. Tak więc z transferem pieniędzy, może być rożnie. Mam nadzieję że obędzie się bez poślizgu. Daj znać czy jesteś zainteresowany.
[#104] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@amigachelm, post #102

Wow, fantastyczna robota. Dzieki wielkie! Myslalem, ze oryginalne i biale nie beda dobrze wygladac z przezroczysta obudowa, a jednak :)

Jako pierwszy odwazylem sie na biale :)


Ostatnia aktualizacja: 22.12.2016 22:49:27 przez sordan
[#105] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #104

V0yager widze, ze jako ostatni kolor wybrales srebne-metalowe, ktore sa za 199 euro. Tak ma byc?
[#106] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@p0su, post #103

No, jak byś mógł, to by było fajnie Dopisywać się?


Ostatnia aktualizacja: 22.12.2016 23:37:03 przez _arti
[#107] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #105

Taki był plan, ale jeśli płatność ma być przed Świętami to zaraz to poprawię (zredukuję zachcianki).
[#108] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #105

Ile kosztują te guziki poniżej Metalicznych?
Np. Apollo Team, Scoopex, Skidrow i reszta?
[#109] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Vato, post #108

Zaktualizowałem trochę skoroszyt, będzie bardziej motywował wchodzących (pojawiają się odpowiednie liczby informujące o tym, czy odpalimy cały temat w ogóle)

Wysłałem newsa do adminów wczoraj, ale jakoś go kiszą u siebie :/

link
[#110] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Vato, post #108

Dokładnie. Jak można to niech Sordan doprecyzuje, które zestawy klawiszy mieszczą się w wynegocjowanej cenie. Przypuszczam, że chodzi o "standard sets", czyli niniejsza zbiórka nie obejmuje "special editions".

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 08:31:02 przez misiek2
[#111] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@_arti, post #106

@_arti

Tak, wpisz się Tylko napisz jeszcze w tabeli mój nick, z dopiskiem że za Ciebie wykładam
[#112] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@p0su, post #111

Dzięki! OK
[#113] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@misiek2, post #110

O klawiszach specjalnych pisalem w poscie numer 19:

Cena ze klawisze specjalne w dalszym ciagu nie ulegaja zmianie wiec jesli ktokolwiek jest zainteresowany nimi proszony jest o pledgowanie juz indywidualnie na stronie kampanii.


Phil napisal, ze absolutnie nie bedzie zadnej znizki na klawisze specjalne i jesli ktokolwiek jest nimi zainteresowany to musi pledgowac juz indywidualnie na stronie Kickstartera. Nasza specjalna oferta tyczy sie tylko kolorow standardowych. Nawiazujac do opisu na KS kolory do wyboru mamy nastepujace:


Na Symulatorze kolorow mozna zobaczyc jak sie poszczegolne kolory prezentuja. Nie ma tylko kolorowych klawiszy na przezroczystych obudowach
ale tutaj pomogl nam kolega amigachelm.


Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 11:06:37 przez sordan
[#114] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #113

* CD32 SE Layout ?? Ja tam nie widzę, a byłbym zainteresowany.
[#115] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@misiek2, post #110

Tak i było to powiedziane przez Phila ,że cena promo obowiązuje tylko do kolorów std ,reszta ,czyli metalowe i specjalne są w cenach normalnych.

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 11:16:39 przez damianx
[#116] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@dotmod, post #114

Czego nie widzisz?




"*CD32 Special Color Scheme Keycaps:
Color Scheme is Exclusive for the duration of this campaign!
This layout will be AVAILABLE through RMI as a REGULAR color."
Czyli specjalnie dla tej kampanii Phil odpalil klawisze w stylu CD32 i zaliczyl je do standardowych kolorow.


[#117] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #116

Dzięki, jakoś umknęło mi to. Bierem :)
[#118] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@dotmod, post #117

OK
[#119] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #118

Mam układ klawiatury DE , nie wiem czy mogę zamówić i zmienić na UK?

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 17:28:04 przez zorkadar
[#120] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@zorkadar, post #119

Jasne że możesz.
Też mam DE. Wybieram US.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem