[#181] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #161

Przelew wykonany. Według kalkulatorów przelewów, powinieneś mieć pieniądze na koncie jutro o godzinie 13:00. Dziękuję za zbiórkę.
[#182] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@_arti, post #180

Wszystko co doprowadzi do tego że nie dostanę klawiszy z winy że tak napiszę producenta. życie płata różne figle.
[#183] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ViruS, post #182

No to w takim przypadku kasy spowrotem nie dostaniesz.
[#184] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #161

Przelew poszedł. Powinien dotrzeć jutro.
[#185] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ViruS, post #179

Jedyna sytuacja w ktorej ja zwracam kase to taka ze do srody/czwartku nie zbierze sie 95% sumy bo nie wykladam takiej kwoty sam - nie jestem bankiem
Natomiast od momentu kiedy przeleje kase na konto kickstartera obowiazuja nas zasady kickstartera
Janie odpowiadam za to czy Phil projekt do konca doprowadzi czy niee
Kickstarter tez nie - on tylko posredniczy w zbiorcekasy na tego typu projekty

Jak inwestujesz na gieldzie i kupisz akcje spolki ktora na drugi dzien padnie to gielda Ci kasy nie oddaje ;)
[#186] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #185

Widać ludzie nie kumają o co biega :) , później pretensję , nie pasi to nie wchodzę.



Ostatnia aktualizacja: 27.12.2016 00:04:05 przez zorkadar
[#187] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@zorkadar, post #186

Przelew poszedł, powinien być dziś na podanym koncie.
[#188] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@zorkadar, post #186

Wiesz, jakoś wcześniej nie brałem udziału w takich projektach więc chyba mam prawo zapytać żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Na giełdzie też nie gram. Ale oczywiście zawsze znajdzie się ktoś mądrzejszy i zaczyna jeździć po innych.
[#189] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ViruS, post #188

Mam nadzieje ze wyjasnione :) nie spinaj sie mysle ze wszystko sie uda


Dobra wiadomosc dla wszystkich powyzej 107 kompletu - bank podwyzszy limit wiec wszyscy sie zalapia :)

Dzisiaj powinny sie zaczac ksiegowac Wasze wplaty
[#190] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #189

Pieniądze wysłane ze pośrednictwem PayPala. Dzięki wielkie!
[#191] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #189

Jestesmy juz grubo za polmetkiem z wplatami ;)
[#192] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ViruS, post #188

Masz prawo, ja też bym się pytał. Na przyszłość może lepiej na priva do autora zbiórki, żeby ktoś znowu nie bil piany, choć nie ma o co. OK
[#193] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@KM, post #192

Wygląda na to, że wszyscy co chcieli już się dopisali.
Zatem zamykamy listę z wartością 121 - przesyłam do Phila ostateczną informację dzisiaj o 22:00 (więc jeśli ktoś przez 2 godziny jeszcze chce coś dołożyć to ma czas :)) i poinformuję go, że pledge (zapłatę) wykonam w piątek - prawdopodobnie do tego czasu już zbierze się odpowiednia kwota.

Dziś nie udało mi się dojechać do banku, ale już jestem umówiony na jutro i wszystkie papiery są przygotowane - więc jutro wszytko załatwię i płatność będzie możliwa.
[#194] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #189

Tak wszystko już jasne. Pozostaje pytanie czy będzie można obudowę jeszcze kupić, czy dostaną ją tylko Ci co na kickstartera wpłacili ( sensie czy będzie produkcja później czy nie) bo inaczej zostanę z czarnymi klawiszami. :/
[#195] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ViruS, post #194

Było pisane w wątku oraz tu i ówdzie w komentarzach co najmniej kilka razy - tak, obudowa będzie później normalnie w sprzedaży.
[#196] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@_arti, post #195

Kontakt z Phillem i jego odpowiedź:

Hi Wojciech,
Thank you very much for the details.
I've now fixed PPA.PL dedicated pledge with correct amount of Sets as well as pledge amount.
Regarding your questions:
- You still have lot of time to chose your colors. At least until March i guess.
- Amiga CD32 Themed keycaps are open to PPA.PL of course.
--> Note: For all you members willing CD32 Themed Keycaps, we'll need to get that information earlier than March. Certainly end of January ;)
Then the pre order order will be open for them.
This is the procedure:
-> You need to tell me HOW MANY in your group wants CD32 Themed Keycaps.
-> Then i'll send you a matching number of VOUCHERS.
-> These vouchers can be used on our Pre Order shop so that they'll be able to drop the price of CD32 Case.
(By defaut the price will be 999€! - to avoid other buyers)
Please do not hesitate to ask anymore questions regarding this if some of you have ;)
Please send my greets to all PPA.PL group members!
I will meet all of you this year while i'm going through europe for sure.
I just still need to plan it.



A więc:

- na wybór konkretnych kolorów będzie jeszcze czas - więc odblokowana kolumna z kolorami jeszcze będzie (jakby ktoś chciał coś zmienić)
- CD32 będzie dostępne na podstawie voucherów, które każdy kto wybierze taki kolor dostanie i będzie do zrealizowania w sklepie jako preorder

Macie pozdrowienia od Phila i planuje przyjazd i spotkanie w PL
[#197] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #196

Z mojej strony dwie uwagi:
1) podanie przynajmniej przybliżonej ceny obudowy w kolorystyce CD32
2) ustalenie procedury rozsyłania VOUCHERów do osób które zadeklarowały wybór klawiszy w kolorystyce CD32.

To pierwsze to pytanie do Phila - mam nadzieję, że obudowy będą niewiele droższe od innych "standardowych" kolorów z poprzedniej kampanii.

To drugie - prośba do Wojciecha, aby na koniec stycznia zapisać kto dokładnie zamawiał klawisze CD32 (żeby uniknąć późniejszego "dopisywania" chętnych) i co najważniejsze, aby VOUCHERy były rozsyłane przez PW lub e-mail. Nie chcemy przecież powtórki z akcji Roadshow.
[#198] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@jimmy, post #197

Co do 2 - to oczywiste, że przeprowadzę to do końca.
Jak już zostanie wykonany przelew (choć jeszcze się nowe osoby deklarują i z moich początkowo zapasowych 5 zestawów nie zostało już nic, więc jeszcze raz pewnie będę prosił Phila o zmianę liczby :)) to wtedy przygotuję odpowiedni arkusz Google, w którym zadeklarowane osoby będą ustawiały kolorki - tak coby do końca lutego była pełna lista kolorów i wiadoma liczba zestawów cd32.

Co do kosztu obudowy cd32 - to trzeba będzie wystosować zapytanie do Phila :) Sordan?
[#199] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@_arti, post #195

Super szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2016 12:23:10 przez ViruS
[#200] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ViruS, post #199

kasa przelana.
[#201] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@jimmy, post #197

Info od Phila

About the CD32 Case the price is 79€.
Same as regular case on the KS Case campaign last year.
-> All group members who select CD32 Keycaps Theme, will receive a voucher.
-> Then this voucher can be used on our pre order shop to pre order the CD32 A1200 Case.
Please understand carefully, it is a PRE ORDER.
Meaning that we need to wait Q1-2017 so that we can manufacture the CD32 A1200 Case.
Then the CD32 A1200 case will be shipped directly to members.
Members can use Credit Card OR Paypal on the preorder shop no problem..

Więc cena za obudowę CD32 - 79euro.
Ci co wybiorą klawiszki CD32 - dostaną voucher, który potem realizują jako PRE ORDER na obudowę w sklepie online. Trzeba będzie potem poczekać na wyprodukowanie tych zamówionych obudów (jak widać do końca Q1). W sklepie można płacić kartą lub paypal-em


Ostatni raz zwiększyłem też zestaw na KS - do 125 sztuk. Więc jeszcze 4 osoby mogą się załapać w tańszej opcji :) Potem już tylko regular price, albo własny pledge (robiłem to już zbyt dużo razy :)

Czekam na wpłaty i w piątek zrobię pledge.
[#202] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #201

Do kiedy można zmienić kolor bo się jeszcze zastanawiam?.
[#203] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@zorkadar, post #202

- You still have lot of time to chose your colors. At least until March i guess.
- Amiga CD32 Themed keycaps are open to PPA.PL of course.
--> Note: For all you members willing CD32 Themed Keycaps, we'll need to get that information earlier than March. Certainly end of January ;)
[#204] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #201

Przelew za 3 zestwy poszedł szeroki uśmiech
[#205] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Vato, post #204

Się poksięgowało wiele :)

czekamy na wpłatę od Sordana (ta jeszcze pewnie płynie przez morze, bo tam w Irlandii ponoć jakieś święta co blokują przelewy) i superbonio - te dwie duże blokują na razie przelew do KS :)

może jeszcze dzisiaj jakoś wejdą (późniejszym Elixirem), chyba, że superbonio zapłaci Paypalem to szybciej.

I zostały dwie małe owieczki (ieble i wali7)
[#206] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #205

I co z tematem? Bo nie było aktualizacji do końca dnia.
Brakło do 95%?
[#207] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Renton, post #206

Nie doszla kasa od superbonio i sordana
Jestem w kontakcie z sordanem ktory mowi ze przelew wykonal ale nie dotarl bo w itlandii kuuupa swiat
Superbonio poprosil o jumer konta lub paypal - podane sa w arkuszu
Jak wplata od jednego z nich dojdzie to realizuje wplate do ks
[#208] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #207

Status update
Wpadł przelew od Sordana (w końcu przepłynął cieśninę :))

Ogólnie brakuje jeszcze superbonio, ieble i wali7.
Aczkolwiek zakładając, że superbonio się nie wymiksuje (deklarował wpłatę "jak tylko będzie można") i zapłaci jakoś na dniach - mogę już realizować przelew do KS.

Superbonio, czy możesz tu zadeklarować, że jesteś dalej zainteresowany i mam wyłożyć za Ciebie na chwilę? Bo podałem ostatnio na PW info o koncie i Paypal, ale nie odpisałeś :)
[#209] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #208

Przelałem dziś, przelew powinien dotrzeć jutro (wtorek) do południa.... przepraszam za opóźnienie, niestety (albo i stety) od kilku tygodni poznaję uroki pracy korporacyjnej, to wszystko skumulowany efekt szoku i braku czasu ;)
[#210] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #208

You're backer 580.
You have successfully pledged S$ 6,250.00 to New Compatible Keycaps for Amiga computers. This project is now one step closer to becoming a reality.

:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem