[#1] Nowy Eagle player
Wreszcie!
http://eab.abime.net/showthread.php?t=84910
[#2] Re: Nowy Eagle player

@Mikrobi, post #1

a jakie są tego wymagania? Pójdzie na Amidze 500 z ACA1232 i 1MB chipu?
[#3] Re: Nowy Eagle player

@snajper, post #2

Tak.ściągaj i uzywaj.
https://youtu.be/Kmzu6kFOuHg
Fajne nowe filtry poprawiające znacznie dźwięk z pauli pomysł

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2016 15:25:59 przez Mikrobi
[#4] Re: Nowy Eagle player

@Mikrobi, post #1

A co ze starym było nie tak?
[#5] Re: Nowy Eagle player

@Mikrobi, post #1

Działa super,ale dlaczego mp3 odtwarza spowolnione?
[#6] Re: Nowy Eagle player

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Był stary? ;)
[#7] Re: Nowy Eagle player

@Mikrobi, post #1

Widzę, że zmiany są ciekawe OK
[#8] Re: Nowy Eagle player

@BULI, post #7

Ogólnie to mam prośbę o podzielenie się waszymi ulubionymi modułami-żeby było na czym sprawdzać.
Ja swoje już dawno pokasowałem :(
[#9] Re: Nowy Eagle player

@Tomski, post #6

Był stary? ;)


To ile miał lat?OK

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2016 10:46:56 przez Andrzej Drozd
[#10] Re: Nowy Eagle player

@Mikrobi, post #8

Ogólnie to mam prośbę o podzielenie się waszymi ulubionymi modułami-żeby było na czym sprawdzać.
Ja swoje już dawno pokasowałem :(


Dobrze że wykasowałeś. Muzyki modułowej nie da się słuchać. Jest nienaturalna, byrzydka i szumi.OK
[#11] Re: Nowy Eagle player

@simka113, post #5

Niech zgadnę... masz ustawione odtwarzanie >29kHz i nie używasz trybów obrazu ~30kHz tylko zwykłe ~15kHz (PAL/NTSC/etc)?

Jeżeli tak, to problem tkwi w tym że Paula potrzebuje "przetaktowania" trybem ~30kHz (np tryby "double") albo łatki (np UpRate) żeby odtwarzać w wyższych częstotliwościach (44.1/48kHz).
[#12] Re: Nowy Eagle player

@Mikrobi, post #1

Działa wam ta wersja? Mi rzuca tylko błędami do tooltypow Voice i LoadGui i... koniec.
[#13] Re: Nowy Eagle player

@Mikrobi, post #8

Polecam dwa wg mnie najlepsze moduły trackerowe, jakie kiedykolwiek powstały:
Space Debris, oraz Beyond Music...
Obydwa autorstwa Captain/Image:
Do pobrania tutaj:
https://en.wikipedia.org/wiki/Markus_Kaarlonen
[#14] Re: Nowy Eagle player

@Motyl, post #13

Eh, kiedy wy nauczycie się linkować?
[#15] Re: Nowy Eagle player

@Motyl, post #13

Ja też uwielbiam ten moduł i polecam 2 świetne remixy Space Debris !
MP3 do ściągnięcia ze strony AmigaRemixes
No i jeszcze takie perełki jak np. Cyberride, Guitar Slinger, Hymn to Aurora... że nie wspomnę po prostu masy powyciąganych modułów z gier. Turricany, LethalXcess czy Hybriss rządzą. Masa świetnej muzyki z dem (np. Planet Potion, nieśmiertelna Hyperbased - ja polecam świetną wersję Virgilla w mp3 ...)
Chyba każdy ma taka swoją listę gdzie aż łezka się w oku kręci jak się pomyśli o tych pięknych czasach kiedy pierwszy raz się dany moduł słyszało !
[#16] Re: Nowy Eagle player

@pisklak, post #15

A tak żeby nie było że totalny offtopic zrobiłem, to chciałbym powiedzieć że bardzo podoba mi się ten nowy 14bit Amplifier w EP. Robi dźwięk taki jakiś "nieamigowy" . Szkoda tylko że nie potrafi odtwarzać internetowego radia.
[#17] Re: Nowy Eagle player

@pisklak, post #15

Thnx za info o remixach "Space Debris". Super!

Ogólnie najlepszy player, to ProTracker, a nie jakieś tam Eagle Playery... Bo można sobie sample podmienić...

Jeszcze moduł "Knulla-Kuk" MOBy'ego, ileż ja czasu z tym arcydziełem spędziłem...np. podmieniałem sampla gitary prowadzącej na inne, i puszczałem tylko tę jedną ścieżkę na maksa przez wzmacniacz "Tosca" ...wiosna 94 zdaje się to była...ależ frajda i wpsomnienia!

https://www.youtube.com/watch?v=IQC4DaAnnD4
[#18] Re: Nowy Eagle player

@Mikrobi, post #8

link i po 10 latach linki nadal działają.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem