kategoria: Programy
[#1] Szukam programu do zapisania zrzutu pamięci oraz ładowania go ponownie...
Witam,

Nie wiem czy zakładam temat w odpowiednim dziale... jeśli nie to sorry

Lata temu miałem taki program pchełkę, który potrafił zapisać aktualny stan pamięci do pliku oraz wgrać go ponownie podczas ponownego uruchomienia komputera (z poziomu s-s). Pamięta ktos może nazwę oraz czy jest on gdzieś dostępny (aminet itp.)?
Programik przydawał mi się w grach bez saveów...

Pozdrawiam serdecznie szeroki uśmiech
[#2] Re: Szukam programu do zapisania zrzutu pamięci oraz ładowania go ponownie...

@PWS, post #1

Może chodzi o Action Replay, ale to sprzętowy cheater był, a nie softwarowy.
[#3] Re: Szukam programu do zapisania zrzutu pamięci oraz ładowania go ponownie...

@recedent, post #2

Nie, to był program obsługiwany z poziomu shell'a (cli).
[wyróżniony] [#4] Re: Szukam programu do zapisania zrzutu pamięci oraz ładowania go ponownie...

@PWS, post #1

[#5] Re: Szukam programu do zapisania zrzutu pamięci oraz ładowania go ponownie...

@Phibrizzo, post #4

Dzięki - o to chodziło... pamiętam jak męczyłem się z dyskami dh0: i dh1: ile razy straciłem dane przez ten program i trzeba było fixdiska odpalać...

Phibrizzo - raz jeszcze dzięki OK
[#6] Re: Szukam programu do zapisania zrzutu pamięci oraz ładowania go ponownie...

@PWS, post #5

a co, chcesz stracic znowu? :)
[#7] Re: Szukam programu do zapisania zrzutu pamięci oraz ładowania go ponownie...

@juen, post #6

Stara miłość nie rdzewieje.. a nazywa się to syndrom sztokholmski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem